Ginny a Georgia

• USA Ginny & Georgia
USA, (2021–2023), 18 h 33 min (Minutáž: 50–63 min)

Tvorcovia:

Sarah Lampert

Brianne Howey, Antonia Gentry, Diesel La Torraca, Jennifer Robertson, Felix Mallard, Sara Waisglass, Scott Porter, Raymond Ablack, Katie Douglas (viac)

Dospívající dívka Ginny a její matka Georgia se po letech na útěku touží usadit. Ale tajemství Georgiiny minulosti je s jejich přáním v rozporu. (Netflix)

Recenzie používateľa NikiVai k tomuto seriálu (3)

Ginny a Georgia (2021)

I když se mi seriál jevil příliš teenagerovsky, dala jsem mu šanci a rozhodně nelituji. Jedno z největších překvapení za poslední dobu v tom nejlepším slova smyslu. Bravurní herecké obsazení! To se opravdu povedlo. Všechny postavy jsou hezky barevné, mnohavrstvé. Líbí se mi, jak se seriál dotýká závažných problémů aniž by vyloženě tlačil na pilu. ()

Série 1 (2021) (S01)

Po delší době vidím fakt skvělý seriál, který není detektivka nebo fantasy. Víc mě baví matka, než dcera. Obě jsou ale skvěle zahrané a mají toho dost co nabídnout. ()

Série 2 (2023) (S02)

Pro své děti by udělala cokoliv... a taky dělá. Georgina je naprosto skvělá postava. A Ginny už není na pár facek nonstop, jen občas, ale už dostáváme víc prostoru pro chápání jejího chování. Druhá série předčila tu první a už ta byla skvělá. ()