Kmeny se chystají zaútočit na římský tábor dřív, než dorazí lodě s posilami. Segestes přijde za Tiberiem se zrádným návrhem. (Netflix)

drackula

Finále trochu ubralo na monumentálnosti a pritvrdilo na kosení dôležitých postáv až mi to chvíľami pripomínalo Game of Thrones. Niektoré mi chýbať nebudú, niektoré áno, takže to emočne vcelku fajn vybalancovali. Vyslovene otvorené finále je zaujímavé a som fakt zvedavý ako sa bude seriál ďalej vyvíjať. Že by sme sa pozreli na Rím? Alebo že by sme konečne videli tých 70k Marbodových bojovníkov? Na pokračovanie sa teším. 80% Netflix ()

BTBAM

Slušný díl, ale... Upřímně jsem nečekal stoprocentně věrnou historickou adaptaci, ale co tvůrci zamýšlí zabitím historických postav, které mají přímý vliv na pozdější události, je mi záhadou. ()

LachtanShows

To, co bylo před dvěma roky skvělou svěží minisérkou, se rozrostlo v seriál, co neskončí ani teď, ale abych se na 3. řadu těšil, budou muset tvůrci vyrukovat zase s něčím kulervoucím. Zdejší snaha o napodobení konce první série skrze další voiceover se ani trochu nedokázala vyrovnat emocím u Ariho promluvy. ()