Pojišťovací agent Danny deprimovaný předčasnou smrtí manželky, obviňuje boha ze svého neštěstí. Poté se setkává s tajemným mužem jménem Jonah, který mu předá knihu, v níž jsou zaznamenána jména lidí a datum jejich úmrtí. Danny se tak dostává do nezáviděníhodné pozice - právě on má totiž rozhodnout, zda této znalosti využije ke svému obohacení, nebo prodlouží život svých milovaných na úkor života vlastního. (oficiálny text distribútora)

DaViD´82

Zajímavý nápad je bohužel pohřben v nezajímavém scénáři a tak ani TV produkce nevadí. Přesto i tak to mohl být obstojný snímek, kterému by slušelo prostříhání stopáže, jenže posledním hřebíčkem do rakve je obsazení. Tak průměrné utahané výkony aby pohledal, všichni působí dojmem "jěště pět minut a máme padla, tak tuhle scénu nějak dojedeme ať můžeme domů". ()

Prubner

Základní nápad je skvělý, ale bohužel skoro nevyužitý. Děj mohl být rozvíjen i jinak. Herec v hlavní roli mi moc nesedl, na druhé straně Richarda Grieca (který mi tu hodně připomínal M.Rourkea) bylo do takové role škoda. V závěru filmu se navíc tvůrci zamotali do vlastních kliček a dopustili se nelogičnosti: kdyby měl hrdina zahynout v letadle, tak by to snad muselo být napsáno v té knize, ne ? Jenže tam bylo datum 2069. ()

Rodriguez

Zajímavý nápad jak oživit filmový průmysl, bohužel ztroskotal na hodně zdrcujícím scénáři. Nejpěknější a nejzajímavější scéna (z celého filmu) byla na začátku a konci filmu-svatba. Jinak se děj poměrně dlouho táhne a sem tam se protagonisté plácají v nesmyslném scénáři. ()

jatamansi odpad!

Původní docela zajímavý nápad se utopil v klišé, člověk už jen mohl dopředu předvídat, co se bude dít. A ten dabing. Bubník je katastrofa dabingu a toho černocha mluvil herec, který normálně dabuje Freemana, takže tím tomu moc nepomohli. Ani happy endem, slzička neskanula ()