Triggered

Rathalos

Tak toto je horor podla mojho gusta,skupinka mladych ludi a hra o holy zivot,v ktorom sa zrazu z kamaratov stavaju uhlavni nepriatelia,aby si zachranili prdel,nechyba gore,krv ci napatie a aj napriek tomu,ze je to obcas debilina,tak davam pat z piatich...:-) ()

MaxForValue

Šesť rokov staré "Indigenous" ma príliš nezaujalo, tento experiment skončil oveľa lepšie. Inšpirácia SAW očividná i nepriamo priznaná v dialógoch. Každopádne, je to odľahčené, správne priblblé, miestami skĺzavajúce ku čiernemu humoru, miestami ku trápnosti, no vďaka bohu so správnou stopážou a dobrým rozuzlením. Z Orra síce asi nikdy nebude áčkový režisér typu Wana, ale odvaha nakrútiť niečo takéto, sa aspoň u mňa ráta. Dobré 3* ()

jigsaw44

Kupodivo to nebolo zlé, tak ako som čakal podľa komentárov a hodnotenia. Ako nízkonákladový horror s hláškami, občasnými zvratmi, inšpirovaný Sawom, Battle Royalem s odpočtom to bolo celkom dobré. Je mnoho nízkonákladových horrorov a toto z nich bol určite lepší priemer, je to tak medzi 3 a 4 hviezdami, ale 4 sú moc a 3 málo. Nakoniec prežije: Liesl Ahlers. A mimochodom tá šprtka (Reine Swart) na tej party zabila Kaleba, lebo chcela byť najlepšia. ()

Aceboris

Banda truhlikov , ktorí si chcú trošku užiť prírody sa zmení na masaker , potom čo sa prebudia v lese po uspatí plynom. Na hrudi si nájdu vestu, ktorá nejde dať dole. Každý z nich má svoju hodinku času aby sa dostal z lesa a zachránil si život. Odpočítavanie sa začalo a všetci začali poriadne stresovať, pri nešťastnej situácii zomrie jeden z nich a čas sa presunie na toho kto ho zabil. Kamaráti , nekamarati začína boj o cas , ktorý znamená život. ----- zvrátene , ale v danej situácii pravdivé , každý bude pozerať len na seba . Film však prekypuje množstvom zbytočnej konverzácie na úkor dobrej akcie . Potenciál veľmi veľký , využitie slabučké. Miestami spracovanie efektov dobre , inokedy úplná katastrofa. Hudba sa hodila a dotvárala dej .za mňa 5/10 pozeratelne , ale iba raz . ()