Fear PHarm

• Veľká Británia Fear PHarm

ANTYCHRYST

Parta kamarádů..venkov..a k tomu nějaký posahanci co je vraždí.. mám rád takovej průběh:) k tomu ještě kukuřičné pole..masky těch magoru super..škoda že se to více nerozjelo..přidat gore..nahanecky a více lidí..Jak se maminka pěkně natírá krémem:) uvidíme co dvojka..je to taková levná filmová stupidní podívaná ale za mě celkem v pohodě:) 55% ()

Astaroth12

Ja mám napozeraných veľmi veľa podobných filmov, tak presne som vedel, ako to celé skončí a aj akým poradím budú umierať. Takže žiadna originalita sa nekonala, určite nie obsahovo, niečo podobne vychádza každý rok, len s minimálnymi odchylkami. Tu tie odchýlky boli hlavne v bludisku z kukuričného poľa, lebo skoro vždy je to les, púšť alebo vidiek. Potom ešte tá pointa. prečo si vybrali pravé túto bandu, bola docela originálna a to je asi tak všetko, čo aspoň trocha pričuchlo k originalite. Dosť mi to pripomenulo, film Haunt, len tam nešťastnici išli do domu hrôzy a nie do bludiska. Je naozaj inšpirovaný viacerými filmami, viac či menej známymi. Nevýhodou filmu je, že je tu veľmi malý bodycount a vraždy boli lacné i fádne. Masky sa vydarili, zato sa film určite oplatí vidieť. Dnes si ho ešte pamätám, ale zajtra už nebudem, lebo ide o nenáročnú jednohubku. ()

Mamlas

Kromě dost zdlouhavého začátku to bylo docela zábavné. Nápaditá likvidace hlavních hrdinů, uvěřitelná pointa, natočeno normálně bez nějakých blbých pokusů o cosi. Místy se to trochu vleklo, hlavní hrdinové nebyli nic moc herci. Finále nečekané, konec úsměvný a bylo tam i více skečů k zasmání. Hodnocení sráží slabý začátek. (42%) ()

Asia_Power

No to byla zase jednou rodinka debilů. Všichni s kuklama dva metry, 150 kg a speciální záliby pečení sušenek nebo lamentování, jak jim lesba nakopala prdel, pak nevtipnej šáša, velký mimino, pošahaná ségra a tatík spíš vypadal jak jejich mladší brácha. Proti nim čtyři kamarádi, blonďaté duo vystřižený z největšího klišé - on fotbalista, ona roztleskávačka - a k tomu ségra s bráchou, co se jmenuje Rustin, ale neřekla bych mu jinak než kokot. Takže jediná ségra byla v pohodě, navíc tuze pěkná, ale i ona nakonec zkurvila co šlo. Nemám jí to za zlé, ono když všichni okolo jsou dementní, tak se člověk tou debilitou nakazí. Scéna, kdy její brácha s useknutou pazourou dělal, že umírá, aby jí vytrollil a pak se tomu začal smát, to je něco, co v tom filmu buď opravdu je a nebo sem to jen přehnala s drogama. Něco mi ale říká, že s drogama to přehnal scénárista. Každopádně na začátku je ještě šukézní bloncka, co ukáže všechno a díky tomu se dostáváme na lehce podprůjemné hovnocení. ()

kaylin

Americký snímek „Fear PHarm“ hraje hlavě na to, že chce lidi bavit. Je to odlehčené a je to krvavé. To je spojení, které by podle všeho mělo fungovat. A do toho ještě kapička nahoty, ale jen kapička. Ale je škoda, že tu nejsou trochu propracovanější akční scény, že triky nejsou provedeny trochu lépe. Pak by si to možná sáhlo alespoň na ten průměr. Takhle to jde spíš pod něj. ()