Projekt Adam

• USA The Adam Project (viac)

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. (Netflix)

melmoth

The Adam Project je projekt postavený na priemernosti, cliché a obohranom humore Ryana Reynoldsa. Shawn Levy má remeslo v malíčku, čo evidentne stačí pre klasifikáciu na režírovanie netflixovského blockbusteru. Film vám v hlave neostane dlhšie ako dva dni, počas ktorých by ste ale nemali pociťovať ľútosť nad jeho pozretím. Slovíčko, ktoré najjadrnejšie definuje jeho kvality je „fajn“. Ja si myslím, že divák si zaslúži predsa len viac. Či to tak je aj u vás si musíte ujasniť sami. P.S.: Moje nádeje, že sa dočkáme podareného tretieho Deadpoola klesli na bod mrazu po tom, čo bol ako jeho režisér oznámený práve Shawn Levy. Viac tu ()

jabbo123

Místy lehce vtipná, ale nesnesitelně patetická a klišovitá nízkorozpočtová sci-fi o cestování v čase, která ale téma ani nezkouší pojmout nějak zajímavě. Ty tři akční scény jsou docela koukatelné. Hlavní záporačka hodně nudná. Po druhé bych určitě film vidět nechtěl. ()

Dalajlada

Další rodinná komedie, která má jedinou myšlenku. Říct rodičům, aby se věnovali svým dětem a dětem, že nic není nemožné. Pěkné, vtipné, stokrát viděné. ()

zzhigh

Tento film jsem zhlédl na Netflixu, aniž bych si o něm předtím přečetl nějakou recenzi. A musím říct, že jsem se u něj docela bavil. Taková lehčí Sci-Fi oddechovka koketující s časovým paradoxem s přidanou hodnotou vztahů především mezi synem (syny) a otcem. Kdo si chce oddechnout od těžkých náloží typu Duna nebo Tenet, tak si klidně může vychutnat tento snímek.  Můžu ho doporučit také jako rodinný film. ()

Aceboris

Nebolo to zlé, ale toho klišé  v takej miere si mohli odpustiť. Opäť tu máme cestovanie v čase, a možnosť ovplyvniť budúcnosť. Opäť tu je hrdina, ktorý to má všetko napraviť a samozrejme nesmie chýbať láska pri ktorej sa dokáže obetovať. V podstate dobrá oddychovala s fajn efektami, ktorá neurazí. Za mňa 6/10 ()

ExtremLight

Perfektní kombinace rodinné komedie a akčního scifi. Možná jsem u toho málo přemýšlel, ale nepřišlo mi tam věděcky nic špatně, alespoň nic, čeho bych si hned všimnul. Hudba perfektní. Fightů bylo tak akorát. Herecké výkony fajn. Pár pěkných rodinných poučení. Trochu rozvleklé, ale supr. 5/5. ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (viac)

Seriálový Percy Jackson našel představitele

Seriálový Percy Jackson našel představitele

12.04.2022

Streamovací služba Disney+ našla svého Percyho Jacksona. V chystané seriálové adaptace populární knižní young adult série tak hlavní roli ztvární herec Walker Scobell, jenž má za sebou čerstvě… (viac)