Čo urobíte, keď zistíte, že už vám v živote nezostáva veľa času? Budete ako chuderka plakať v kúte a čakať na zázrak, alebo to najlepšie z vášho plánovaného života vtesnáte do posledných dní? Šestnásťročná Steffi v tom má jasno. Napriek vydeseným rodičom a tlaku okolia, že by sa mala ísť ihneď liečiť, na nič nečaká a urobí impulzívne rozhodnutie, hoci doteraz bola vždy poslušné dievča. Nasadne do auta a tajne sa vydá s cudzím chalanom Stevom na cestu do Paríža za svojou láskou. Na čo čakať, no nie? (Cinemart SK)

PotatoCZ

Docela pohodový film pro odpolední Novu. Žádná šílená záplatka, žádný náročný příběh. Ani slza nakonec neukápla. Mohlo by to být delší a stát se víc věcí. Mohlo by to být reálnější. Fakt mě štvalo, že ujeli 1000km americkým Fordem, co žere 100 na 100, a tankovali jen jednou. ()

Zajk

Ten film se táhnul, jako sýr na boloňských špagetách. Děj naprosto nezajímavý a o ničem, kde mladá holka si chce v Paříži zaš*** s přítelem, ale dozví se, že má rakovinu a zbývá jí necelý rok života. Viděl jsem spousty filmů, kde dotyčný měl určitou nemoc a skoro vždy jsem se dokázal vcítit, jaké to je, ale tady vůbec, spíš působila, jako tupá slepice. Holka neměla žádné symptomy, ba naopak byla úplně v pohodě, což snižovalo razantně kvalitu filmu. Za mě opravdu ne 2/10 ()