Star Wars: Chybná várka

• Česko Star Wars: Vadná várka (viac)
USA, (2021–2024), 21 h 28 min (Minutáž: 21–70 min)

Chybná várka si musí nájsť cestu v rýchlo sa meniacej galaxii. (Disney+)

Recenzie používateľa matous20063 k tomuto seriálu (5)

Season 1 (2021) (S01)

1. série byla spíš než Bad Batch, Clone Wars season 8. Ale to vůbec nevadí, věk klonů a klonových válek se zde uplně ukončil. Co si budem tento seriál musí stavět na fanservisu jinak to bude nuda. Ale to mně jako Star Wars fanouškovi vůbec nevadí. Ale pro normie fanouška to bude asi nuda. 75% ()

Následky (2021) (S01E01)

Woooow skvělá epizoda, začátek u kterého mi bylo do breku, stejně jako na konci. Úvodní epizoda se my líbila, potkali jsme nové postavy, uviděli jsme nový pohled na klonové vojáky a rozloučili jsme se z Klonovými Válkami. 90% ()

Cut a zbehovia (2021) (S01E02)

Narozdíl od první epizody šlo tempo seriálu trošku dolu. Na druhou stranu jsme opět potkali staré postavy mě to hodně potěšilo. Celkem dobře se rozjel příběh a já už se nemůžu dočkat na další díl! 80% ()

Season 2 (2023) (S02)

Je to prakticky furt to samé dokola, jednotlivé díly se dělí na ty záživné ve ktreých o něco jde v kombinaci s cameami a fanservisem a díly kde je o hovno, kde se tvůrci snažili jet sami na sebe a moc se jim to nepovedlo. Druhou sérii tahá především příběh kolnů po konci klonových válek, jejich osudy a příběhy, pak jsou tady díly s Crosshairem které jsou taky skvělý, ale parodoxně díly s Bad Batch jsou ty nejnudnější až na ty dvě poslední. Dávám čtyři páč mám k tomuhle světu citovou vazbu a přece jenom není to na úrovni Kenobiho. 70% ()

Season 3 (2024) (S03)

Třetí série doručila standart, možná i lehčí nadstandart způsobený finálem celého seriálu. Samostatné epizodky jsou pobobně klišovité jako u minulých seríích, ale zde jsou možná lépe koukatelné z důvodu větší nálože akce. Fanservis a Easter Eggy jsou zde top, kloní undergroud je absolutně skvělá a easter eggy na Rogue One se mi dost líbíly. Je to jednoduše o něco lepší verze svých předchůdců, okořeněná o finále celého seriálu. 75% ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Leden plný seriálů