Star Wars: Chybná várka - Season 3 (2024) (séria)

Infiltrácia (S03E06)

(epizóda)

Várka sa opäť stretáva so spojencom v núdzi. (Disney+)

Ahsoka

Síce príjemné znovu vidieť Rexa a jeho tím, no neviem sa premôcť, ale epizóda na mňa opäť pôsobila skôr výplňovito. Zaujala menšia odbočka k senátorke Chuchi, ale aj to nakoniec ostalo len ako slepá ulička. Dozvedeli sme sa, že Impérium ide po Omege - už zase. Ja som mala doteraz pocit, že Impérium, aneb najväčší nepriateľ, ide po nej a aj ostatných zbehlých klonoch stále a nie už zase. Očakávam spojenie s Rexom pravdepodobne až do konca seriálu, a možno by to bolo bývalo zaujímavejšie, keby sa tak stalo už aj skôr. ()

tomik99

A mám takový dojem, že se vracíme ke klasickému standardu Vadné Várky - epizody jsou pomalejší, zápletka stále stejná a nikam to opět nevede. Začátek třetí řady mě hodně namlsal, tohle mě ale zase děsně zklamalo. ()

• Hudební podkres při Rexově otázce: „What is your name trooper?“ je stejný jako na začátku Návratu Jediů (1983) a ve hře „Star Wars Rebellion“, když hráč otevře hvězdnou mapu. (Veskoslav)
  • Rexova základna je starý opuštěný chrám řádu B'omarr. (Veskoslav)
  • Označení pro infiltrační klonové jednotky Impéria jsou Clone X. Většinou prodělaly stejný výcvik jako elitní republiková komanda, měly kompletně vymazaný vojenský záznam včetně klonového čísla. Začaly se vyskytovat kolem roku 18 BBY. (Veskoslav)