Star Wars: Chybná várka - Season 2 (2023) (séria)

Pochovaní (S02E05)

(epizóda)

Chybná várka hľadá starobylý poklad, ktorý odhalí šokujúce prekvapenie. (Disney+)

tomik99

Myslel jsem si, že po minulém díle být hůř nemůže. Ale ono může. Zlatý závod, tam se aspoň něco dělo. Hledání pokladu mě nebavilo od první minuty. Může mi někdo říci, proč takovému seriálu dávají 16 epizod, když očividně opět mají příběh tak pro 6? ()

clump

Pro mě snesitelnější, vizuálně hezčí a zábavnější než předchozí závodní díl, ale opět je to spíš jen taková nepůvodní odvozenina. Nicméně nová planeta a naznačená dávná historie to přece jen trochu povznášejí nad nudný průměr. Hlavní děj se stále nikam neposouvá, ale není to vlastně tak trochu záměr? Ukázat, jak se várka bezcílně potlouká životem, než jim všem dojde, že by skutečně měli udělat něco víc v boji proti Impériu, jak v jednom z předchozích dílů nadhodil Echo? A zároveň tim samozřejmě natáhnout sérii na víc dílů, aby nás udrželi na Disney+. ()

MiniMinion

Star Wars meets Indiana Jones. Z Bad Batch se stapvají lovci pokladů a pouštějí se do žánru akční adventury pod vedením Phee, kterou jsme od premiéry druhé série neviděli, a o které se konečně dozvídáme něco víc. Samotná epizoda je v pohodě, nic převratného, děj vůbec neposune, ale nenudí a alespoň nabízí nějaké zajímavé vizuály. 6.5/10 ()

Martrix

Tak ke čtvrté, videoherní a zcela zbytečné epizodě, přibyla další a dokonce ještě horší. Tvůrci se rozhodli snížit věkovou hranici cílovky a předložili honbu za pokladem pro desetiletý. ()

Hellierer

Ze seriálu se stává čím dál větší časový filler, který ztrácí na nápaditosti i dospělosti. Filoni-verse mě přestává čím dál více bavit a osud Andoru čím dál více bolet. Kdyby nebylo třetí epizody, už to sledování asi opustím. ()

• Stroj nebo „skrytý“ poklad, který se snaží Vadná várka tentokrát najít, byl sestrojen rasou Zeffo před tisíci lety. Můžete si všimnout, že design odpovídá designu Strážců (tvar „hlavy“ a zbraňový paprskový systém), které jsme mohli potkat ve hře „Star Wars Jedi: Fallen Order“. (Veskoslav)
  • Probuzený stroj až nápadně připomíná majestátního Tallnecka, stroj jenž je nesmrtelný a mírumilovný. Odhaluje části mapy a funguje jako radar. Původně je z postapokalyptické hry „Horizon Zero Dawn“. (GejmronCZ)