Hunted

Eve (Lucie Debay) měla ten horší den. Výstavba budovy, kterou spravuje, bude opožděna a její partner ji začal rozčilovat přehnanou potřebou kontroly. Žena si chtěla na chvíli oddychnout.. Napít se, poslechnout si hudbu a zapomenout na otravný svět. Jakoby naschvál se na ni v baru přilepí, agresivní „účetní“ s uvolněnou kravatou a příliš mnoha vypitými drinky. Nakonec se však objevil záhadný, bystrý a uvolněný chlap s okouzlujícím úsměvem. O několik minut později mezi nimi něco zajiskřilo. Eve se však brzy dozví, že její rytíř v lesklé zbroji je ve skutečnosti zvrhlý psychopat, který má vážné problémy s emoční kontrolou. Když náhodou skončí v lese, začne lov. Ten se však bude lišit od všech jiných honů. (LIVINGDEAD)

pornogrind

Po zdejších recenzích jsem od Hunted čekal netradiční lesní survival. Tuctovej není. S tím souhlasím, ale nejsem si jistej jestli je tohle cesta tím správným směrem. Já osobně mám z filmu hodně rozporuplný pocity. Místy má film fakt napínavý pasáže který mě dokázali strhnout z toho ale vytasí pár WTF momentů který mi hlava nebere. To jako myslíte vážně ? Kouzelnej les kterej chrání nevinné. To mě poser. Od jisté chvíle mi to přišlo jako nechtěná komedie. Samotnej vrchol pak pro mě byl naprosto zoufalej.  Chválím obsazení dvou hlavních postav a pár solidních napínavých pasáží. Jako celek mi to ale moc neštymuje. ()

EvilPhoEniX

Svižný lesní Survival z oblíbené Francie! Sympatická blondýnka jde do baru na pár drinků a tam střetne chlápka, promění pár slov a šup už je u něj v autě, ovšem až tam si uvědomí, že tenhle chlap asi nebude ten pravý, je to totiž psychopat s vraždícími úmysly. Kdo hledá příběh může film rovnou vynechat, ale jako lesní naháněčka je film dostatečně napínavý a Arieh Worthalter hraje psychopata fakt bezvadně, ten jeho herecký výkon táhne celý film nahoru. Potěší i krásná příroda a spousta záběrů na lesní zvěř a s gore se tentokrát šetřilo, ale minimálně šíp zapíchlý v uchu a balvan v obličeji v paměti utkví. Já se příjemně bavil a ikdyž jsem čekal trochu drsnější podívanou, tak tady mile rád nadhodnotím. Příběh***, Akce*** Humor>Ne, Násilí***, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra****, Napětí****. 7/10. ()

ricci.s

Ďalší prírastok do môjho obľúbeného hororového žánru, ktorého sa asi nikdy nepresýtim. Lesný survival, v ktorom dvaja chumaji unesú peknú blondínečku, aby sa s ňou pobavili, no cestou majú autonehodu a môže sa začať lesná naháňačka. Pred pár rokmi tu už bola francúzsko-belgická spolupráca vo fajnovej pecke "Revenge", a som veľmi rád, že pokračuje, pretože toto je niečo podobné, iba v inom prostredí. Postavy sú podarené - jeden z nich je úplne vyšinutý vraždiaci magor, ten druhý je mentálne retardovaný a ukvičaný trpiteľ, z hlavnej hrdinky je spočiatku lovná zver, avšak veľmi rýchlo sa mení na lovca, keďže jej pomáha aj samotná matka príroda. Film je prekrásne nasnímaný, s detailnými zábermi živočíchov, sem tam prekvapí niečím nečakaným, v záverečnej tretine je to už viac komediálne, ale v podarenom zmysle. Pridať na brutalite a bolo by to za 5. ()

bourec

V poslední době co film, to perla. Samozřejmě ironie. Filmek je složen ze tří pomyslnejch částí. Ta nejzábavnější je ta naháněčka v lese s pár krvavejma scénkama. Druhá část je naprosto šílená varianta plná halucinací, příšerně ujetejch scén a buhvíčeho. A třetí ukazuje krásy lesa, květeny, živočichů všeho druhu, takže sem měl pocit, že sleduju přírodopisnej film. Kde se berou tyhle paka, co točej tyhle hovna. Ještě chvíli korony, a nechci ani domyslet, co se na mojí televizi ještě objeví. Sračka. 20%. ()

Socrates

Kde sakra Francouzi berou tyhle kvalitní démonický ksichty? Arieh Worthalter is the new Vincent Cassel. A v týhle chuťovce extra povedenej, člověk by mu nejradši urazil palici. Nepozorná blondýna se často chová jako blondýna, ale nemyslete si, když jste sexuálně a citově neuspokojeni, nevyspalí, hladoví, promrzlí a ve stresu, děláte prostě zoufalý chujoviny. ()