Helena a její chlapci

Štěstí (E158)

(epizóda)
  • Francúzsko Le Grand Bonheur

Kri-kri

Tento díl je oproti předchozímu o poznání povedenější, zejm. ve vtipnosti a celkové pohodové atmosféře. Kuře je zas ve svém živlu, hned po ránu jde na Mikuláše a Sebastiána s proudem vody a málem při tom vytopí pokoj. V posilovně zas sehraje "svatbu" Terezy s Kryštofem. Srandovní je vyjednávání Josého s Kristiánem o číslo na Adélu. Sebastián si zanotuje "Adélka připomíná andílka.":) Helena s Benediktou trápí Lolu dietou, ani ten zmrzlinový pohár jí nedopřejí. José se dočká vytouženého rande s Adélou, ta mu ale uštědří pořádného monokla a duchapřítomný Mikuláš vymyslí historku o porouchaných dveřích v obchodě s nástroji.:) 95% ()

Aquilles

Povedený díl, který se nese ve znamení pohodové atmosféry. Kristiánova mokrá pomsta klukům, handlování o číslo na Adélu končící vydíráním i závěrečný monokl pro Josého jsou perfektní momenty. Nejvíc mě ale pobavila scéna, kdy holky tahají Lolu z postele, naprosto parádní. Jen scéna se zmrzlinovým pohárem nemá daleko k reklamě na anorexii, vše to ale naštěstí zachraňuje Linda svou poznámkou o tom, že kluci mají rádi plnější postavy. Ve výsledku vtipný díl, kdy José zase jednou oprávněně narazil na boží mlýny. ()

Ebibrigi

Tento díl začíná opravdu zvesela. A baví mě, když se můžu hned zkraje od srdce zasmát. Sebastián a Mikuláš dospávají a Kristián realizuje mokrou pomstu. Vychází potichu z koupelny s hadicí stříkající vody, rovnou jako budíček na kluky. Nejvíc to schytá Mikuláš, kterej je durch, komplet promočený jako vodník, stejně tak to odnesla jeho postel a nechápu proč Kristián Sebastiána tak ušetřil. Ten letěl do koupelny vodu zastavit, jinak by měli v pokoji brzy potopu. 😃 Byla to Kristiánova pomsta za to, jak ho jindy čapnou kluci a hoděj do vany plný vody. Tomu Mikuláš se Sebem neodolají ani tentokrát a Kristián končí ve vaně. Jen škoda, že nám tu vanu nikdy neukázali 🙂  Ono i u holek je to ráno veselo. Helena s Terezou tahají Lolu z postele, protože ji se nechce vstávat.  Namluví ji, že do tělocvičny příjde hezká Kristiánova sestřenice - Adéla a všem klukům se líbí. I jejímu Sebastiánovi,  a tak musí Lola vstát a ohlídat si to. Ve skutečnosti Adéla do tělocvičny nepříjde, protože zatím o ni nemá zdání. A tak Lola pochopila, že si z ní Helena s Terezou jen vystřelily aby ji dostaly z postele.  Nejde si nevšimnout, jak se Kristián snaží dohodit Terezu Kryštofovi. Ale Tereza má oči jen pro Kristiána. To Chozému se vážně zapalují lýtka z Adély. Chce aby mu Kristián pomohl sblížit se s Adélou.  Rovněž se dobře bavím, když si Lola jde tajně v kavárně pro zmrzlinový pohár a přitom ji Helena s Benediktou nachytají. Protože přichází za holkama zrovna Linda, namluví Lola Bene a Heleně, že ten pohár není pro ni ale pro Lindu. Linda jej s radostí příjme a Lole zbyde po poháru akorát tak slintat😂 Nakonec Lindě ten pohár beztak přebere - nevydrží to.  Stejně tak ani Chozé nedá pokoj s Adélou, až ji Kristián pozve do garáže. Jakmile Adéla příjde, všichni kluci se odeberou pryč a nechají Chozému prostor se s Adélou sblížit dle jeho přání.  Mezitím Benedikta čeká na Chozého v kavárně. Ten brzy přichází a vidíme, že jeho svádění Adély nebylo úspěšné, protože má velkýho monokla na oku. Mikuláš:”Teda ta ti teda dala.” 😂  Zábavná epizoda, jen mi přišla taková  náhle ukončená. Zajímalo mě jak se Chozé vymluví Benediktě, ač té to bylo jasný, že je za tím nějaká holka.  Epizoda vhodná na chmurnou náladu. Rozhodně rozveselí. Vždy se k ní ráda vrátím. ()