Helena a její chlapci

Maškarní bál (E42)

(epizóda)
  • Francúzsko Le Bal des vampires

Kri-kri

Fakulta pořádá maškarní bál a tak Helena, Katka a Johana šijí klukům kostýmy. Ti z nich ale nadšeni nejsou, rezolutně odmítají vzít si na sebe kostýmy andělů. Holky se rozčílí, že celý den šily zbytečně a kostýmy roztrhají na kusy. Pak jim ovšem kluci zavolají, že souhlasí jít na ples za anděly.:) Nakonec jdou všichni tři za upíry a José, který se celou dobu vysmíval je Benediktou donucen jít v převleku za Ludvíka XIV. Vynikající epizoda plná skvělých hlášek a scén, zvlášť Johana zde exceluje, třeba jak chce šít sešívačkou a nebo zapomenuté jehly v Kristiánově kostýmu.:) "Takže jsem ztratila dvě ..." "Jsi si jistá, jen dvě?" 100% ()

Aquilles

Velmi vtipná epizoda, která je doslova plná trefných hlášek. Kluci v tomhle díle navíc ukáží, jak moc jim na holkách záleží, protože potom, co se s nimi rozhádají kvůli kostýmům andělů, nakonec ustoupí a rozhodnou se v kostýmech přeci jen vyrazit. Jenže holky už kostýmy mezitím zničily, a ačkoli Kristián namítá, že "jetej anděl" je originální, nakonec jdou kluci za upíry, a tak na výsledku vydělají všichni. Tedy až na Josého, kterému se vymstí jeho posmívání a je donucen jít za Krále slunce a trne, že ho někdo pozná, což se dle zákonů schválnosti samozřejmě stane:) Naprosto zasloužených pět hvězdiček. Navíc holkám to v jejich kostýmech fakt sekne. ()