Resident Alien

Komédia / Dráma / Mysteriózny / Sci-Fi
USA, (2021–2024), 25 h 18 min (Minutáž: 44–47 min)

Tvorcovia:

Chris Sheridan

Predloha:

Peter Hogan (komiks)

Hudba:

Noah Sorota

Alan Tudyk, Alice Wetterlund, Sara Tomko, Levi Fiehler, Elizabeth Bowen, Mandell Maughan, Gary Farmer, Corey Reynolds, Ben Cotton, Patrick Keating (viac)

Sledujeme mimozemšťana Harryho (Alan Tudyk), který převzal identitu maloměstského lékaře z Colorada. Harry pomalu začíná zápasit s morálním dilematem své tajné mise na Zemi. (Petrmachovec)

Recenzie používateľa Mamlas k tomuto seriálu (3)

Resident Alien (2021)

Komentáře jsem napsal k jednotlivým sériím. První série zkraje fajn, pak se změní v rodinnou tlachárnu. Série druhá už je jen blbá nedívatelná tlachárna. Hodnocení po sériích: 26%, 4%, třetí sérii už se nebudu pokoušet sledovat. Celkově ↘️ 15% ()

Season 1 (2021) (S01)

Velmi, velmi slibný začátek s náběhem na zajímavý a neotřelý černohumorný sci-fi snímek. Nápadité, sem tam dobrý frk. Hezky se to doplňovalo. Bohužel od 3. dílu to začalo jít pomalu do kytek. Frky už moc nebyly, a když už, tak nepodařené, začaly se řešit vztahy, větší prostor dostala jakási protivná děcka, snaha o humor začala být trapná a ty všemožné až nekonečné kecy vice a více otravnější a zbytečnější. Jako celovečerák nebo 3dílná minisérie s výběrem toho nejlepšího by to bylo super, takto jen trochu lepší než slabé. P.S. Ženský casting se moc nepovedl. (26%) ()

Season 2 (2022) (S02) odpad!

Druhá série spíše připomíná odpad typu Zoufalé manželky. Původní námět už je z první série vyčerpaný, tak tam jen baby tlachají, děcka tlachají, chlapi tlachají a furt dokola všichni tlachají o samých kokotinách. Se znechucením jsem skončil po 5. proklikaném dílu. ⬇️ 4% ()