Resident Alien

Komédia / Dráma / Mysteriózny / Sci-Fi
USA, (2021–2024), 25 h 18 min (Minutáž: 44–47 min)

Tvorcovia:

Chris Sheridan

Predloha:

Peter Hogan (komiks)

Hudba:

Noah Sorota

Alan Tudyk, Alice Wetterlund, Sara Tomko, Levi Fiehler, Elizabeth Bowen, Mandell Maughan, Gary Farmer, Corey Reynolds, Ben Cotton, Patrick Keating (viac)

Sledujeme mimozemšťana Harryho (Alan Tudyk), který převzal identitu maloměstského lékaře z Colorada. Harry pomalu začíná zápasit s morálním dilematem své tajné mise na Zemi. (Petrmachovec)

Recenzie používateľa Fr k tomuto seriálu (2)

Resident Alien (2021)

,,LIDI JSOU NEBEZPEČNÍ. NÁŠ DRUH TO VĚDĚL ODJAKŽIVA.…“ /// Moc jsem od toho nečekal, takže nakonec musím konstatovat, že pocity jsou veskrze pozitivní. Třeba i díky trikům. Infiltrovanej emzák může díky sociálně emočnímu chování někomu připadat jako kokot. Nebo jako srandista. Stejně jako díra, ve který se to odehrává (a která je proslulá tím, že zde obětovalo život 59 horníků, aby zachránili jednoho). Ano – takže absurdní humor (ať už si pod tím představíte cokoliv). Příběh se zajímavě vyvíjí… bohužel postupně i často prudí. Prostě taková kravina o emzákovi, kterej pozná, že i na Zemi může bejt něco pozitivního. Třeba pizza. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou komiksovou sérii od autorů Petera Hogana a Stevea Parkhouse, neznám. 2.) Když vyhubím lidstvo, budu doma za hrdinu. /// Thx za titule ,,kamyll“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ * ///  2. SÉRIE  „JE ZŘEJMÉ, ŽE JSI NESPLNIL POSLÁNÍ…“   Ze začátku se dost řešej píčoviny a ty „mimozemský“ věci jsou na druhý koleji. V hlavní roli není mimozemšťan, ale obyvatelé městečka Patience. Navíc tady není ani moc ftipu, spíš je to takový … na pohodu. Harry řeší svoji lidkost… a trochu se to začne rozjíždět na konci. Přibejvá vzrušení i ftipu a … kurva to ještě není celý….   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Připadám si moc lidskej.    /// Thx za titule „msiticjoe“. (POKRAČOVÁNÍ U SÉRIE...) ()

Season 2 (2022) (S02)

„DŮVOD, PROČ SEM MOJI DRUZI NEPŘILETÍ, JE TEN, ŽE TADY NA ZEMI UŽ JEDNA MIMOZEMSKÁ RASA JE“…  Tak je to celkem prdel. Hlavně těch „dalších“ 8 dílů. Harry exceluje svým chováním, snaží se i šerif se starostou. Hele… fajn oddechovka, ve který nemusím řešit idiotský chování postav (protože se tak chovaj schválně). Oceňuju, že scénáristi zamakali na Harryho hláškách a těším se na další sérii, která slibuje bejt emzácky drsná (…cha cha cha!)   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.)  Zjistím, že horší než selhání je budoucí selhání.  2.) Jde po mně lovec vetřelců.  ///  Thx za titule „msiticjoe“.                 PŘÍBĚH  ****  HUMOR  **  AKCE ne  NAPĚTÍ  ne ()