Get the Hell Out

• Taiwan Tao chu li fa yuan (viac)
Taiwan, 2020, 100 min

Sayge

Začátek filmu by mohl odradit velmi velké množství diváků, neboť styl humoru je velmi atypický a člověk by mohl říci trochu do anime stylu, ale to ovšem nekazí kvalitu filmu. Čeká Vás podivný a ztřeštěný příběh plný kýblů krve a spousta nevšedního humoru. Příběh není nijak extra zajímavý ani plný zvratů, ale to v podstatě ani většina posledních zombie filmů. Většinu času si možná budete říkat "Co to ***** sleduju", avšak tenhle film zvládl to, co chtěl: vytvořit vtipně násilný nesmysl s trochou parodie na politiku. Je velmi těžké ho odsoudit, poněvadž šel tou cestou, kterou chtěl jít, nicméně je obtížné ho někomu doporučit. ()

EvilPhoEniX

Pěkně střelený úlet z Tchaj-Wanu o Zombie Politicích! Příběh se odehrává v parlamentu, kde vypukne virová infekce a politici se začnou proměňovat v zombie. Díky prostředí je film poměrně originální, ale je to festivalové indýčko vhodné na festival pro otrlého diváka, takže film rozhodně není pro běžné publikum. Líbilo se mi, že zakomponovali martial art se zombíky, což mi přišlo celkem nevšední a je to plné absurdních a za uši přitáhnutých scén, které jsou absolutně WTF a buď se budete smát nahlas anebo kroutit očima a přát si konec. Za mne jsou zde asi 3 legendární vtipné scény a naštěstí krev stříká v litrech, takže na pobavení film učel splnil. Vážně to však brát nelze, avšak film vyhrál hlavní cenu v sekci nejlepší film ve Waršavě. Příběh***, Akce***, Humor****, Násilí****, Zábavnost***, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra**, Napětí**. 6/10. ()