VOD (1)
Epizódy(78)
-
Pohroma (E61)
-
Detektiv Bambula (E62)
-
Dvě matky a dva otcové (E63)
-
Krev není voda (E64)
-
Národní umělkyně (E65)
-
U zpovědi (E66)
-
Investice do budoucnosti (E67)
-
Skútr není motorka (E68)
-
Kryptobaronka (E69)
-
Muž proti muži (E70)
-
Boj o Mery (E71)
-
Bez vrchní (E72)
-
Vrah na scéně (E73)
-
Obvyklí podezřelí (E74)
-
Dobré mravy (E75)
-
Hranice života a smrti (E76)
-
Zmrtvýchvstání (E77)
-
Krvavá svatba (E78)
Obsahy(1)
Míša, Katka, Lukáš a Mery. Čtyři sestřičky z Nemocnice Rubava, čtyři silné příběhy a nespočet osudů, které mají v rukou. Milují svoji práci, ale také mají své rodiny, přátele, svá trápení i touhy... Oblíbení hrdinové, nové tváře a příběhy jako ze života! Nový seriál FTV Prima Sestřičky Modrý kód spojuje to, co měli diváci Modrého kódu nejraději, s tím, co na seriálech milujeme: romantiku, napětí a vztahová dramata, která známe z vlastních životů. (TV Prima)
(viac)Hrajú
Monika Světnicová
Československo
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Chlap (2022) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Rostislav Pastorek
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Vzteklina (2018) (seriál)
Chlap (2022) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
František Sládek
Najlepšie seriály:
Tátové na tahu (2018) (seriál)
Špecialisti (2017) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Bára Fišerová
Najlepšie seriály:
Podozrenie (2022) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Strom pohádek (1987) (seriál)
Kateřina Molčíková
Najlepšie seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Petr Gruša
Najlepšie seriály:
Doktor Martin (2015) (seriál)
Sanitka 2 (2013) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Janusz Hummel
Najlepšie seriály:
Herec (2020) (seriál)
#martyisdead (2019) (seriál)
Chlap (2022) (seriál)
Barbora Vacková
Najlepšie seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Josef Kubáník
Československo
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Polnočná spoveď (2023) (seriál)
Temný Kraj (2017) (seriál)
Ivan Jiřík
Československo
Najlepšie seriály:
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Na lavici obžalovaných justícia (1998) (seriál)
Adam Langer
Česko
Najlepšie seriály:
Totems (2022) (seriál)
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (seriál)
Pan profesor (2021) (seriál)
Marianna Polyaková
Slovensko
Najlepšie seriály:
Bodyguardi (2023) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
1. MISE (2021) (seriál)
Marek Sýkora
Najlepšie seriály:
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (seriál)
Špecialisti (2017) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Karel Wiencek
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Okresný prebor (2010) (seriál)
Detektívi od Najsvätejšej Trojice: Vodník (2019) (seriál)
Lubor Míča
Najlepšie seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Darek Bernard
Najlepšie seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Kateřina Pechová
Česko
Najlepšie seriály:
Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)
Špecialisti (2017) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Martin Němec
Najlepšie seriály:
Metóda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)
Petr Vodička
Československo
Najlepšie seriály:
Rédl (2018) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Miesto zločinu Ostrava (2020) (seriál)
Josef Kůrka
Najlepšie seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Slnečná (2020) (seriál)
1. MISE (2021) (seriál)