Lacike

Chlapec sa stane svedkom vraždy nejakého mafiánskeho gangu a tak musí pred nimi utekať o život. Našťastie mu kryje chrbát pekná blondínka a hlavne totálne necharizmatický aziat, ktorý ovláda bojové umenie. Takže zakaždým, keď ich dobehne mafiánsky poskok, tak namiesto toho aby ich zastrelil, odloží zbraň a ide si s aziatom pomeriavať koho bojové umenie je lepšie. Samozrejme, že zakaždým toho aziata. Inak by sa film skončil po pár minútach. Bohužiaľ bitky sú fádne natočené. Borci nie sú úplné nemehlá, ale chvatom chýba poriadna tvrdosť. Vidíte, že sa celý čas len tak kamarátsky naťahujú a vo výsledku nič poriadne nepredvedú. Jednu hviezdičku dávam za rôzne komické pokriky pri bitkách. Hua, ach, hyje, huh. Podľa zvukov som mal pocit, že skôr sledujem nejaké porno. A ešte ma strašne pobavilo oblečenie nejakých pankáčov, ktorí sa objavia v polovici filmu. Vyzerá to jak zošité kusy rôznych absolútne neladiacich šiat. Ani v osemdesiatkách niečo tak hrozné nenosili. Takže dúfal som, že nájdem zabudnutý bitkársky klenot, ale vykľula sa z toho otrasná hovadina pri ktorej sa občas zasmejete na účet tvorcov. 2/10. ()