Vyvázni se zdravou kůží: Předtím a potom

(relácia)
  • USA Skin Decision: Before and After
Reality-TV
USA, 2020

Sestra Jamie a doktorka Sheila Nazarian používají nejmodernější postupy z oboru péče o pleť a plastické chirurgie, aby svoje klienty změnily k lepšímu na těle i na duši. (Netflix)

Lesazrk

Celé to nápadne pripomína nábor do Herbalife, kde vám milé prívetivé tety povedia ,,treba vám toto, toto a ešte toto" a všetci veselo prikyvujú a zaplať pán boh. Ešteže sú tam necenzurované zábery. ()

zorrra

Pozeram sa na to,pretoze ma zaujimaju jednotlive zakroky a operacie,ako sa co robi a celkovo,ciastocne mi to pripomina Moju diagnozu,hlavne teda necenzurovane zabery. Tiez sa mi pacia vychytavky,ake nove pristroje existuju a podobne. Co sa mi nepaci je,ze samotna lekarka a sestra mi pripadaju,ako chodiaca reklama na plasticke operacie a pri doktorke mam dokonca dilemu,v akom pohlavi sa narodila...a tiez celkovo tie strastiplne pribehy. Proste mi to pride prilis velke hranie na city,pripadam si obcas,ako keby tak nemohol byt jeden obycajny clovek. Zas na druhej strame chapem,ze to je asi zamerom programu,takze uz to treba len strpiet. ()

fernandez

Šílená typicky americká hra na city. Pořad je tak z 10 % o kosmetických zákrocích a z 90 % o šokujících příbězích, traumatech a emocích účinkujících. Záběry "před" jsou cíleně se stíny v obličeji a bez make upu, "po" bez jedinýho stínu a s tunou makeupu nejenom na obličeji, ale i na těle. ()