Pětkrát rande naslepo: Brazílie

(relácia)
  • Brazília O Crush Perfeito (viac)
Reality-TV
Brazília, 2020, 26–28 min

Reality show, ve které šest singles čeká pět různých schůzek naslepo v trendy městských lokalitách v Brazílii. Koho asi pozvou na druhé rande? (Netflix)

chrispe

Zajímalo by mě, jestli i za Brazílií stojí James Adolphus, Zach Zamboni, protože ač je ten koncept do puntíku stejnej, tak mám z této řady pocit, že tam není ta atmosféra, která provázela NYC a New Orleans. Kdo ví, možná se mi to jen trochu přejedlo, když to vidím prakticky už "potřetí". Každopádně mi to nezabránilo sjet to za dva dny, takže asi furt dobrý. Těším se na další rande! ()

klukluka

Bavilo mě to podstatně víc, než původní, americká verze. Brazilce vnímám jako hezký národ a lidé v pořadu měli většinou mrd. Jejich temperament způsobuje, že u nich má francouzák podle všeho stejnou hodnotu, jako podání rukou. ()

playboxguest

Díky The Circle Brazil a Dating Around Brazil mám pocit, že Brazílie je jeden velký večírek, na němž každej jen popíjí caipirinhu a valí o sto šest twerk. Oproti amíkům, nebo i nám, jsou brazilci na oko daleko víc cool, chill a friendly, chvílema až moc friendly, přijde mi, že nebýt u toho kameraman, pomalu by se tam v 90% případů rozjelo péčko. Ikdyž chápu, že jestli to má bejt láska na celej život, je potřeba mít jistotu ve všech směrech :D Každopádně i do třetice je to zábava plná celkem sympatických lidí a mě to voyerský šmírování jejich prvních dojmů stále baví. Jen se mi zdá, že casting si fakt dává hodně záležet, aby vybrali divácky co nejlíbivější lidi. ()