Lacike odpad!

Aj keď by sa mi to nikdy nepodarilo, tak mám chuť nakopať do zadku Johnnyho Stronga za to, že keď už sa konečne po rokoch uráči hrať vo filme, tak si vyberie projekt prvotriednych packalov ako sú Zirilli (réžia) a Wych Kaosayananda (kamera). Asi ho zlákala príležitosť pomeriť si bimbasov, ehm bojové schopnosti s Markom Zarorom. Tie ich tri bitky sú akotak tým jediným pozerateľným na tomto odpade. Vidno, že v nich do toho idú naplno. Ale choreo je jednoduchá, kamera to sníma v divných uhloch a do toho mizerný strih. Proste ukážkový príklad jak to vyzerať nemá. Ešte horšie sú bitky v ktorých mlátia nejakých štatistov. V nich kamera zase nestíha a Zaror neraz utečie zo záberu, takže vidíte len kúsok ruky alebo hlavy. No a keďže sa týmto expertom zdali niektoré bitky predsalen trochu prehľadné, tak použili lens flare, aby sme fakt nič nevideli. Bravó. No a dej? Imbecilná vykrádačka Univerzálneho vojaka o dobrom a zlom nesmrteľnom vojakovi, ktorý sa celý film naháňajú v Thajskej prdeli sveta. 1/10. ()

Wacoslav1 odpad!

Musím bohužel zcela souhlasit s Lacem. Hledal jsem aspoň něco málo pozitivního co by se dalo na tomhle filmu ocenit, ale bohužel je to opravdu totální sračka. Charizma Johnnyho Stronga na mě nikdy moc nepůsobilo. Zaror taky není zrovna žádnej herec, ale ok tihle týpci mají jiné přednosti, ale nesmíte je dát do rukou totálně nekompetentního filmařského štábu který ty jejich schopnosti nedokáže nijak využít. Akce je málo a když už se tu nějaká najde tak je totálně nekoukatelná. Takhle domrdat kameru a střih v přestřelkách a bitkách to chce fakt mustr. Takže další odstrašující příklad toho jak se to nemá dělat. Je mi smutno kam filmy této kategorie padly.5% ()