Příběh začíná při jedné tajné vojenské operaci, při které se podaří získat vlkodlačí krev. Krev je ihned dopravena do vládní laboratoře a zde má posloužit k vědeckým účelům. Zanedlouho se však celý projekt vymkne kontrole a zrodí se takřka nezastavitelné a nezničitelné monstrum v podobě obřího křížence člověka s vlkodlakem. Laboratorní výzkumné prostory se tak stávají lovištěm pro dokonalé monstrum s dokonalým instinktem najít a zabít vše živé. (Chupacabre)

Chupacabre

Na starší filmík to není až zase tak špatné, ikdyž jsem očekával víc. Klasická vyvražďovačka z prostředí tajných vládních laboratoří ... kde je dokonalým zabijákem výtvor pomatených vědců ... takové filmíky prostě zbožňuji !!! ()

TERRORDROME

Takže nejaký neurotický agent picne vlkolaka a čórne mu krv. Následne nie je spokojný s postupom jeho nadriadených, tak si ju sám pichne a po jednom náhodnom znásilnení sa zmení na chlpatú/zubatú bambuľu, ktorá je ale rýchlo spacifikovaná a polovicu filmu buď zmrazená či bezvládne ležiaca na operačnom stole, kde mu doktori bez hraníc transplantujú kovovú kožu aby bol z neho supermadrfakingwérvolf, ktorého sa budú báť až v severnej kóreji. Akurát že sa mu moc spolupracovať nechce a ide si za pomstou vždy keď sa mu podarí zdrhnúť z lôžka. Je to samozrejme blbé ako svedkovia Jehovovi, ale pár zaujímavých nápadov vykukuje spoza rohu a masky a operačné efekty sú dosť dobré. Hlavne sa mi páčili tie ručne odlievané strieborné rakety do bazuky čo po vlkošovi v závere strieľali. Béčko ako prasopes, bodka. ()

hladass

Naprosto ryzí béčko jako stehno, oplývající klasickou osmdesátkovou atmosférou, sympatickým monstrem vlkodlakem, žádným digitálními efekty a hudbou silně kopírující Predátora... Já mám pro tyhle kousky opravdu slabost, takže jsem byl spokojen... ()

Bloody13

Kane Hodder v další roli monstra, tentokrát opancéřovaného vlkodlaka, který by se strašně rád proháněl po chodbách vládní laboratoře a lovil tam výzkumníky. Bohužel, tohle mu tvůrci dovolí až v poslední třetině, dlouho předtím je totiž držen na operačním stole. Nuda ale nehrozí, i díky úvodní půlhodině, v níž dojde na první střet s lykantropem, převoz jeho krve do výzkumáku a tamní přeměny jednoho z vojáků na zablešenou kreaturu. Je to sice blbý a místy nechtěně vtipný béčko, které navíc drze kopíruje hudbu z Die Hard, ale docela dobře se na něj kouká. Kdysi vysíláno na PRO7. ()

Dellamorte

Podobně laboratórne záležitosti sa nezaobídu bez dobového klišé a ani toto nie je výnimkou. Podstantný je mutant a jeho aspoň trochu upravená vizáž. Táto ale nevyšla , ale uznávam , že podobné snímky majú svojich fandov - čize nehodnotím. ()