Legacy

Wacoslav1

Mám takovou úchylku. Rád se pitvám v detailech a obsáhle se rozepisuji v komentářích k filmům od mého oblíbeného packala R Ellise Fraziera, který ještě nenatočil nic co by aspoň z rychlíku vidělo nějakou kvalitu, ale zároveň není schopný natočit ani nic co bych mohl konečně aspoň poctivě vyodpadovat. Tentokrát, ale budu stručný. Frazier si tu hraje na smrtelnou kořist a nechá bandu kokotů v čele s pár relativně známými jmény pobíhat po lese a občas někdo chcípne a to je tak asi všechno. Asi bych se opakoval, když bych napsal, že je mi líto Lukeho Gosse který má zjevně na víc než na účast v podobných srajdách, ale lepší nabídku holt asi od nikoho nedostane a tak se pořád točí v začarovaném kruhu. Škoda ho, ale doba příznivá pro béčkový akční bijce jako je on už bohužel pominula. Narozdíl od jiných zetkařů Frazierovi nelze upřít, že jeho filmy jsou i relativně profesionální, ale co je to platný, když je to všechno vesměs nuda s minimem akce, ale Laco má recht, že se tu aspoň všichni netváří ultimátně znuděně jako v Seagalovkách a Vyližovkách. Takže i tentokrát za jedna.15% ()

Lacike

Banda bývalých hviezdičiek si vyšla na výlet do lesa a keďže mali pri sebe aj kameru, tak sa rozhodli, že zároveň natočia film, ktorý potom predajú ako ďalší veľký akčný blockbuster, hehe. Okolo toho potom narýchlo vymysleli zápletku o zlom drogovom magnátovi, ktorý si najme zabijáka, aby zabil svedka. Našťastie je tu aj chrabrý policajt Luke Goss, ktorý svedka s jeho rodinou ochráni a zabijáka v trápnom finále zneškodní. Finito. A všetky kladné postavy žili šťastne až do smrti. Vo filme nie je jediná výraznejšia scéna, ktorá by zaujala. Akcie to je minimum. Jedna dlhšia (asi 20 sekundová) bitka a pobehovanie po lesíku. Fakt nie je o čo stáť. Ani fetišisti na lokácie si neucvrnknú do gatí, pokiaľ nemajú radi prírodu. Ale tu už môžu ísť rovno sami do najbližšieho lesa a bude to väčšie vzrúšo. Jednu hviezdičku dávam len zato, že sa tu aspoň nikto netvári totálne znudene ako Willis alebo Seagal. 1/10. ()