Zac Efron nohami na Zemi - Season 1 (2020) (séria)

Island (S01E01)

(epizóda)
USA, 2020, 47 min

Zac Efron (sprievodca)

V prvej časti cestovateľkej reality šou herec Zac Efron na vlastnej koži zisťuje, ako sa na Islande hospodári s obnoviteľnými zdrojmi, relaxuje v kúpeľoch s priateľom Darinom, skúša, ako chutia soby, a obdivuje prírodné krásy Islandu. (TV JOJ)

Sell

Zac je sympaták, Island je moja vysnená krajina kam chcem vycestovať ale akosi mi tak chýbal väčší nadhľad aj z moderátorskej dvojice ktorá nás viedla naprieč krajinou. ,,Amazing" a ,,Great" a ,,OMG" ale beriem to ako prvý diel kde sa len rozbiehali takže pokračujeme ďalej . ()

LachtanShows

Dokumenty s ekologickým přesahem mě nikdy příliš nelákaly, ale Zaca Efrona můžu posledních pár let všude, tudíž jsem rád, že jsem dostal doporučení právě na tento pořad. Down to Earth totiž zobrazuje nesmírně atraktivní ponaučení o skrytých způsobech, jak šetrně nakládat s matkou přírodou a zrovna ve formě pro nás zcela neznámých praktik života na Islandu jsem byl při sledování v sedmém nebi. ()

Marze

Cestování influencera pro teenagery sedícími u kompů šutrovitou pouští až na obzor. Uvědomněle si upeče chleba s lososem z místního jezera. Tak nás čekají  světlé zítřky a počet obyvatel na planetě a může nadále udržitelně růst geometrickou řadou a tím i život na dluh. ()