Hello, Stranger

Během koronavirové krize nevypadají Xavierovy známky zrovna nejlépe, a tak ho jedna z profesorek přiměje pracovat na skupinovém projektu s nelepším studentem ze školy. Mico má svou budoucnost do posledního detailu naplánovanou a do jeho plánu rozhodně nepatří láska. Dokáže Xavier změnit jeho názor? (ketyyy257)

jiri.twist

Moc se mi tento menší seriál líbil. Jako kdyby ani nebyl z Filipín (až na učitelku). Příběh jednoduchý, bez okrasných nebo zbytečně zdržujících kudrlinek, covidově SOUČASNÝ a MODERNÍ. Sympatičtí herci, krásná úvodní píseň (v pátém a předešvším čtvrtém díle je uprostřed hudba mírně rozladěná), výborný střih a zpracování. Zásluhu na skvělém dojmu mají všichni herci, ale především dva hlavní - dvacetiletý JC Alcantara (Mico) a pětadvacetiletý Tony Labrusca (Xavier), narozený v USA a především tvůrci samotní, kteří za minimalistické náklady vytvořili tento roztomilý pandemický seriálek ... 109910 ()

Ignacia

Covidová BL romance odehrávající se víceméně pouze online. Velmi něžné, dost ze života; docela čitelný scénář, kterému není co vytknout. Kdo má rád více "dotyková" dramata, tak ať od toho mnoho nečeká. Velmi to vystihuje situaci v té době, takový exkurz do sociálního života mladých v karanténě. Herci sympatičtí, hrají výborně. Osobně to nebyl můj styl, mám ráda více akce a pestřejší prostředí, ale líbilo se mi to - hlavně filipínština má svoje kouzlo. Určitě za to také neutratili majlant, jak je vidět, i s malým rozpočtem se dá udělat slušný seriál.. ()

• Celý seriál bol natočený počas COVID-19 lockdownu prostredníctvom aplikácie Zoom. (dwdb)
  • Prvú epizódu si počas prvých 16 hodín pozrelo viac ako pol milióna divákov. (dwdb)