Až na Měsíc

• USA Over the Moon (viac)

Animovaný muzikál o dívce, která si postaví kosmickou loď a vydá se hledat mytickou měsíční bohyni. Režie se ujal legendární animátor Glen Keane. (Netflix)

D.Newman

Ale noták.. 59%?  2 - 3*?? Why?? Co si budem nalhávat, většina kinematografie jsou bullshity a velmi málo-kdy se podaří splácat dohromady něco, co se dostane nad 70% a na červený čísla a má to hlavu a patu.. Bohužel i velká část filmů, co mají nad 80% jsou nesmyslný, patetický blbosti, kde ze snahy vytvořit umění, vznikne nelogická hloupá debilita... Viz neúplatní - 87%.. Film který je určen dospělým, ale svojí "sofistikovaností", naivitou a hloupostí spíš sedí pro děti v předpubertálním věku... Pak zde máme něco, co je primárně určeno pro mládež, mileniály, ale i pro rodiny, maminky a tatky, zkrátka hezký rodinný film, kde zkrátka vše funguje tak jak by mělo.. Není to nijak přehnané, jsou tam hezké charaktery, hlavní hrdinka je velmi sympatická a film nabízí i jisté poselství a je dojemný, bez zbytečného patosu, jako je tomu ve většině hraných filmů.. Trochu mi to připomnalo PIXAR v nejlepších letech.. - Inside out mi hned přistál na mysli.. Za mě má takto vypadat 3D animovaný film. Jako CGI tvurce vím, kolik práce stálo vytvořit takové krásné umělecké dílo.. 85% ()

Macinkacz

Animák s krásným posláním o ztrátě a vypořádání se s ní, o přátelství a rodině. Ani střed filmu mne nijak nerušil. Dokonce ani písničky, které v animovaných filmech k smrti nesnáším.  Nemám co vytknout, po dlouhé době něco, na co se klidně podívám znova. ❤️ ()