Támar je agentkou Mosadu. Pod falešnou identitou infiltruje Teherán, aby pomohla zničit íránský jaderný reaktor. Když ale její mise selže a ona uvízne v novém prostředí, musí naplánovat operaci, která ohrozí všechny, na kom jí záleží. (Apple TV+)

Recenzie používateľa Mamlas k tomuto seriálu (3)

Teherán (2020)

Komentáře k jednotlivým sériím jsem napsal u těchto sérií, zde bych se jen opakoval. (17%) ()

Série 1 (2020) (S01)

Jeden z těch seriálů, kde jsou všichni šmejdi a tak je mi úplně fuk, jak to s nimi dopadne. Vlastně ani moc nevím, o čem to vlastně bylo. Vše, co se tam stalo, by jen částečně zaplnilo jednu 40minutovou epizodu a i tak by to byla nezajímavá slátanina. Trošička akce, jinak sociální vykecávačky, spousta krutopřísných blábolů, nuda, prostoje a zbytečné kudrlinky. Nezaujalo vůbec a ničím. (15%) ()

Série 2 (2022) (S02)

Prakticky stejné jako první řada. Standardně velmi utahané, pomalé, nudné a sociálně velkolepě užvatlané, tak jako ostatní Applí produkce. Celkový dojem trochu zvedla Glen Close, kterou bych jako jedinou označil za herečku, ale s tím ostatním komparzem to sama nemohla utáhnout. Bez ní bych hodnotil tuto sérii tak o 10% níže. Zaujal mě ten žárlivý šulin od té hlavní komické hrdinky. Jestli by podobná brka měla pracovat pro Mosad, tak potěš pánbůh. A to jsem ateista. (18%) ()