Támar je agentkou Mosadu. Pod falešnou identitou infiltruje Teherán, aby pomohla zničit íránský jaderný reaktor. Když ale její mise selže a ona uvízne v novém prostředí, musí naplánovat operaci, která ohrozí všechny, na kom jí záleží. (Apple TV+)

Recenzie používateľa chamonix k tomuto seriálu (2)

Teherán (2020)

Jen seriálová a barevnější kopie o rok starší Agentky v utajení, resp. jen její první poloviny Chcete-li něco originálního od Daniho Syrkina, pusťte si Gordinovy, koneckonců na nich si udělal jméno. ()

Série 1 (2020) (S01)

To, co dělá agentka Mossadu na útěku, je pro mne opravdu těžko stravitelné. Jít na protivládní demo, být nezahalená před vojenskou policií, spát s dealerem drog v teheránském squattu ... Ale co, Netflix ve Faudě udělal daleko větší kopanec, když všichni Arabové na západním břehu znali od prvního dílu polovinu židovského komanda, protože je měli nafoceny a nafilmovány ze svatby a taky to nikomu nevadilo. Takže vypnu mozek a zkouknu Téčko jako dobrodružný seriál.     +++++     Od šestého dílu jsem u toho seděl fakt jen proto, že jsem tomu slzavýmu oudolí už věnoval tolik času - Tamar vypadá, že se rozbrečí, od samého začátku, lovec špiónů Faraz Kamali tomu zase pomalu tečou krokodýlí slzy pokaždé, když mluví se ženou a teď se přidal ještě Mordechaj kvůli ztracené domovině v Íránu (toho z elektráren nepočítám, ten se aspoň bojí o život) ()