Agui Kkot

• Južná Kórea 악의 꽃 (viac)
Mysteriózny / Romantický / Thriller
Južná Kórea, 2020, 18 h 57 min (Minutáž: 62–79 min)

Cha Ji Woon  (Moon Chae-Woon) a Baek Hee-Sung (Lee Joon-Gi) sú zosobášení viac ako 14 rokov a majú spolu malú dcérku. Ich rodinný život je dokonalý, manželia sa nadovšetko milujú a Hee-Sung je vysnívaným manželom pre všetky ženy v okolí. Ji Woon pracuje ako policajtka a často-krát nie je doma, prípadne chodí domov veľmi neskoro. Práve počas vyšetrovania jedného prípadu Ji-Woon začne rozpletať sieť klamstiev, ktoré si vymyslel jej manžel. Nielenže má temnú minulosť, ale vyzerá to tak, že ju celý čas metodicky klame. Jej dobrosrdečný manžel sa v okamihu vie zmeniť na nebezpečného zločinca. Ji-Woon sa snaží zistiť, čo je jeho pravá tvár. (Eawy)

Recenzie používateľa ainny k tomuto seriálu (7)

Agui Kkot (2020)

Takhle propracovaný scénář jsem už dlouho neviděla. Všechno do sebe krásně zapadalo a ty dvě chyby, kterých jsem si všimla, jsem neřešila. Myslím, že samotná diagnóza hlavního hrdiny nebyla úplně přesná, tím spíš, když na jeho poruše se hodně podepsalo okolí. On opravdu byl obětí zlých okolností a pokud někomu vadí patos a slzy, pak by na Koreu neměl vůbec koukat, protože to k ní prostě patří. Pro mě se po dvou slabších seriálech Lee Joon-gi zase našel a ta dvouletá pauza mu prospěla. Hraní si evidentně užíval a tahal z rukávu jedno eso svého herectví za druhým. Jeden ze svých nejlepších výkonů podala i Moon Chae-won, i když se našly chvilky, kdy jsem jí tak úplně nevěřila. Obsazení bylo celkové skvělé a vyslovené dřevo tam nebyl nikdo. A Kim Ji-hoon byl ve své roli prostě excelentní. Za mě naprostá spokojenost a neměnila bych vůbec nic. A tentokrát ani nenadhodnocuju proto, že je to moje další vymazlený dítě a Lee Joon-gi. 😊 Titulky. ()

Episode 1 (2020) (E01)

Obávám se, že moc objektivního ze mě nevypadne. Tohle je role pro Lee Joon-giho, který si psychopata říznutého medem zahrál určitě s velkou chutí. I v tomhle vedru byl první díl poměrně mrazivý. A rozhodně vzbudil moji zvědavost, tohle by mohlo být na Koreu něco tak trochu jiného. Překládá se ()

Episode 2 (2020) (E02)

Tohle hodnocení po dílech je na pytel. Protože jsem prostě docela nadšená a kritika jde stranou. Výborně rozepsané, skvěle zahrané a v hlavě tisíc otázek s obrovským otazníkem. Co a jak bude dál? 😵 ()

Episode 3 (2020) (E03)

Fajn, takže třetím dílem končím se slovním hodnocením dílů. To nemá smysl, protože prostě... nic rozumnýho ze mě nevypadne. Nevidím důvod proč kritizovat něco, co mě fest baví, mám z toho zamotanou hlavu a z JEHO hraní jsem tradičně paf. ()

Episode 7 (2020) (E07)

Je to trapný, jsem skoro v půlce a odpustila bych jim snad, i kdyby taťka vstal z mrtvých. Výkony hlavních hrdinů, to je prostě pastva pro oči. A závěr sedmého dílu? Ty kráso... ()

Episode 11 (2020) (E11)

Asi poprvé a naposled hodnotím po epizodách, protože v mém případě to nemá žádnou přidanou hodnotu. Navíc jedenáctce bych dala klidně o hvězdu víc, kdyby to šlo. Joon-giho výkon, který by mě už neměl překvapovat, byl famózní a jeho hysterický záchvat byl úplně jiný, než na jaké jsem od něho zvyklá. Navíc je výborný i scénář (je mi jasné, že kritici budou mít co vytknout). Když máte pocit, že už bylo všechno řečeno, objeví se něco nového, co vás donutí přemýšlet, co asi bude dál. ()

Episode 14 (2020) (E14)

Tady mě teda něco zarazilo, ale to vůbec nevadí. Pořád je to jedna z nejlepších věcí, co mi v poslední době přišla pod ruku. ()