Great Pretender

• Japonsko グレートプリテンダー (viac)
Japonsko, (2020–2024), 10 h 40 min (Minutáž: 22–24 min)

Možná největší podvodník v Japonsku Makoto Edamura se pokusí převézt prvotřídního křiváka Laurenta Thierryho. Jenže tentokrát se přepočítal. (Netflix)

Recenzie používateľa Terezinka198 k tomuto seriálu (3)

Great Pretender (2020)

Když si vzpomenu, že před dvěma roky v létě, kdy byla odvysílána snad jenom první epizoda, toto mělo na MALu cca 1.38 a hůř (lol, what a joke, you morons fr), tak se směju o to víc. (Aneb když přehnaní fanoušci SnK nepochopí, že opravdu ještě nedostanou poslední sérii tak brzo - jokes on you, it's MAPPA in the end!). A nyní to má, pěkně prosím, 8.41 :))) *lemme laugh here a lot* ... Co k příběhu říct? Welp, první část fantastická, druhá část nudnější - bratři princové mě moc nezaujali - třetí část mě okouzlila aneb ne každé "slavné" umění musí být uměním nebo slavné. A poslední část? Welp, přeslazený happy end, ale proč ne? Já jsem se bavila královsky, nad grafikou jsem slintala blahem (he he he) a i ten soundtrack mě ve finále trochu oslovil. Takže mám celkem dilema, hodnotím asi 8,5... ale spíše se přikláním k 9/10. Hodnocení podle arců - 11/10 - cuz why not, let's go!! 7/10, 9/10, 8/10. PS: "HEEEEELP MEEEEE PLEAAAAASE." :D ()