Kde inde sa môžu stretnúť také rôznorodé a odlišné postavy ako v chatárskej kolónii? Milionár tajaci svoj majetok, spisovateľka románov červenej knižnice. Nepraktický ajťák, ktorý kosí podľa návodu na internete. Vojak špeciálnych jednotiek v zálohe pracujúci v skutočnosti ako kaderník v salóne svojej ženy. A ďalšie svojrázne figúry, ktoré ale majú jedno spoločné - chatárčenie. A na chate musí byť pohoda, aj keby ich to malo stáť posledné zvyšky síl... (TV Markíza)

Recenzie používateľa ANTYCHRYST k tomuto seriálu (3)

Osada (2021)

Další skvělej seriál od pana Kolečka.. Bohužel dnes právě skončil.. Jako moc rád bych druhou sérii.. ale to asi nehrozí.. Každopádně příběhy kolem chatareni mě bavily :) skvělé obsazení.. Spousty vtipných momentů.. Příběhů.. :) škoda že to tak rychle skončilo.. Ps: osobně jsem se byl v Záhoří podívat a je to přesně jako v seriálu fakt parádní Rybníky 2 a kolem chatky. 100% povedený seriál. ()

Epizoda 8 (2021) (S01E08)

Vtipný díl.. Super dialogy a hlášky.. Věnec Arnostice.. Jak tam čekali jak na tribuně :) :) hodně jsem se nasmal 90:) lesní panictvi.. :) ()

Epizoda 7 (2023) (S02E07)

Jednoznačně nejlepší díl téhle série:) tohle je přesně ta osada..u které jsem se vždy pobavil..Milan v růžových leginach..následuje Gábika a Vrtulník:) :) :) ještě teď se řežu :) 100% ()