Kde inde sa môžu stretnúť také rôznorodé a odlišné postavy ako v chatárskej kolónii? Milionár tajaci svoj majetok, spisovateľka románov červenej knižnice. Nepraktický ajťák, ktorý kosí podľa návodu na internete. Vojak špeciálnych jednotiek v zálohe pracujúci v skutočnosti ako kaderník v salóne svojej ženy. A ďalšie svojrázne figúry, ktoré ale majú jedno spoločné - chatárčenie. A na chate musí byť pohoda, aj keby ich to malo stáť posledné zvyšky síl... (TV Markíza)

Recenzie používateľa angel74 k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2021) (S01)

Po zhlédnutí první epizody jsem byla značně skeptická, jestli má vůbec smysl dívat se dál. Nakonec jsem fakt ráda, že jsem to nezabalila, jelikož s přibývajícími díly se úroveň seriálu začala zvedat nahoru a já se kolikrát až neskutečně nasmála. Navíc jsem si postupně oblíbila skoro všechny postavy (a že jich tu bylo poměrně hodně). Herecké obsazení snad ani nemohlo být lepší. Musím taky uznat, že v poslední epizodě se povedlo všechno krásně uzavřít. (75%) ()

Epizoda 3 (2021) (S01E03)

Buď už jsem si zvykla, nebo se to opravdu zlepšuje, protože tentokrát jsem se hodně bavila. Trička sýrařské rodinky s nápisem „Like a syr” mě v závěru epizody dokonale uzemnila. ()

Série 2 (2023) (S02)

Druhá řada seriálu Osada je pouhým slabým odvarem té první. Snad jedině pátá epizoda točící se kolem nevybuchlé bomby se dokázala vyrovnat nejpovedenějším dílům úvodní série. Pak už to byl jenom sešup dolů. Naštěstí zůstala zachována alespoň velice slušná úroveň hereckých výkonů. Nejvíce mi utkvěla v hlavě postava sexu chtivého Michala Fraňka v jedinečném podání Stanislava Majera. (55%) ()