Šíre nebo

• Česko Stalo se v Montaně (viac)
USA, (2020–2023), 33 h 26 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvorcovia:

David E. Kelley

Predloha:

C.J. Box (kniha)

Hudba:

Trevor Morris

Kylie Bunbury, Brian Geraghty, Jesse James Keitel, Natalie Alyn Lind, John Carroll Lynch, Dedee Pfeiffer, Ryan Phillippe, Katheryn Winnick (viac)

Súkromní detektívi Cassie Dewellová a Cody Hoyt spoja sily s jeho odcudzenou manželkou a bývalou policajtkou Jenny Hoytovou, aby pátrali po dvoch sestrách, ktoré uniesol kamionista na odľahlej diaľnici v Montane. Keď zistia, že to nie sú jediné dievčatá, ktoré zmizli v tej oblasti, musia sa ponáhľať, aby zastavili vraha skôr, než unesie ďalšiu ženu. (Disney+)

Recenzie používateľa ER k tomuto seriálu (2)

Šíre nebo (2020)

První série velmi solidní, druhá horší,ale z třetí se už stala klasicky průměrná TV produkce, ale pořád se dá na to dívat. ()

Season 1 (2020) (S01)

Jde vidět, že se seriálu věnuje slušná péče (externí lokace, herci). I zápletka s únosy dívek a šerifem obstojí, jakožto pronásledování šerifova spojence, jehož přerod ve vraždícího hajzlíka je to nejlepší, co série nabízí. Bohužel trochu mně nebaví dvojice detektivek, které jsou více hezké tvářičky, než vykonavatelky spravedlnosti. A velká škoda je, že Ryana Phillipse nastrčili jen do pilotu. ()