Kung Fu - Season 3

(séria)
USA, (2022–2023), 8 h 42 min (Minutáž: 40–42 min)

Tvorcovia:

Christina M. Kim

Hudba:

Sherri Chung

Poté, co ve finále druhé série zasáhlo čínskou čtvrť zemětřesení a byla tajná říše Siao zničena, tak se na svět živých vrátila Pei-Ling (Vanessa Kai), ale je tu jeden velký problém. Rozhodně se nevrátila sama, a tak Nicky Shen (Olivia Liang) musí čelit staronovému nepříteli, který je časem silnější a mocnější, než kdy dříve. (HanzoBureshi)

HanzoBureshi

Poslední série Kung Fu je rozhodně nejlepší, ale také trpí několika fakty. Série mi celkově přijde nějak navíc a trochu zbytečná, ale rozhodně byla nejvíce epická. Některé situace byly ale takové nedomyšlené. Týká se to hlavně úmrtí dvou důležitějších postav, které byly takové nic moc. Bojové sekvence a skvělé akční kousky tu rozhodně nechyběly. Neukázaly se tu žádné otravné případy, takže to je opět plus. Často mě překvapil i docela nabušený soundtrack a pár dobrých songů. Pustina a ty zvukové efekty mi totálně připomínaly Mandaloriana. Byl tu také hodně dobrý cliffhanger, který mě opravdu překvapil, takže jsem několika epizodám dal i pět hvězd, a to také finální epizodě. Je tu i epizoda, která se ale stala totálním dnem, ale to je pořád lepší, než většina první řady, takže opravdu to vidím tak, že třetí řada je rozhodně nejlepší. Mé hodnocení: 8/10 ()