Osm mystických zbraní bylo možná zničeno, ale přesto není konec. Russell Tan (Kee Chan) má informace o jiné a větší legendě, která může způsobit chaos a díky které se stane neporazitelným. Nicky Shen (Olivia Liang) a její rodina tomu musí zabránit, ale zároveň se ukáže někdo, koho by rodina Shen nečekala. (HanzoBureshi)

HanzoBureshi

To jsem už dlouho u nějakého seriálu neviděl, ale vypadá to na menší zázrak. První řada byla opravdu hloupá a 30% obsahu se věnovalo příběhu a zbytek se řešily random věci, které byly občas zábavné, ale i dost zbytečné. Pokud jste si v první řadě zvykli na rodinu, která vlastní restauraci a přitom se chovají jako Avengers, tak takhle to už asi zůstane. No a co se týče této série? SUPER ZMĚNA K LEPŠÍMU! Otravné vedlejší příběhy téměř zmizely a konečně se snažíme porazit hlavního záporáka, který se objevil v první řadě. Jsou tu nové legendy, nové a zajímavější artefakty a nové postavy, které rozhodně nevadily. Některé postavy z minulé řady dostaly více prostoru a to je super. Z těchto postav jsem asi nejvíce fandil Kerwinovi Tanovi. Postava Zhilan ve věznici ukázala pořádnou akci a pořádně mě navnadila, ale poté spíše svým charakterem překážela, ale ke konci to už zase bylo v pohodě. Hlavní family byla úplně v pohodě. Po shlédnutí mi bylo hned jasné, že je to o dost cool, než první série. Mé hodnocení: 7/10 ()