Hardyho chlapci

• Kanada The Hardy Boys
Dráma / Fantasy / Dobrodružný / Mysteriózny / Rodinný
Kanada, (2020–2023), 22 h 45 min (Minutáž: 40–46 min)

Rodinná tragédie donutí bratry Franka a Joea Hardyovy přestěhovat se na léto z velkoměsta do rodného městečka svých rodičů. Ale to, o čem se domnívali, že bude nudným létem v malém městečku Bridgeport, se stane něčím úplně jiným, když je pohltí otcovo tajné vyšetřování a ze všech zdánlivě obyčejných obyvatel Bridgeportu udělá podezřelé. (Disney+)

Recenzie používateľa Dawe2 k tomuto seriálu (5)

Série 1 (2020) (S01)

Tohle se povedlo. Chce to překonat rozpačitý začátek, několik dílů, pak se to rozjede. Místy mi to připomíná Stranger Things, místy Zámek a klíč a v neposlední řadě Pána prstenů :-). Ladění do 80-90-tých let je teď v módě, zde naštěstí spíše decentně, netlačí na pilu, což je dobře. Konec série ponechává prostor pro pokračování. Za mě by vůbec nemusel, ale asi s ní už počítali. Opomíjený seriál, který rozhodně stojí za shlédnutí i doporučení. Jediná výtka je snad k mírně nesympatickému vzhledu a projevu Franka, trochu jsem si na něj musel zvyknout. Velké plus a dnes vzácnost, seriál se až na velké výjimky obejde bez střelných zbraní. ()

Série 3 (2023) (S03)

Přestože byla většina epizod slušných, zkazily to poslední tři. Tak mizerný závěr si to nezasloužilo. A tak je možná dobře, že je to poslední série a možná ani tak moc nevadí, že třetí sérii oficiálně na disney+ (ani jinde) s cz titulky neshlédnete. ()

A Strange Inheritance (2023) (S03E01)

Tohle vypadá na zajímavou závěrečnou sérii :-). ()

At the Old House (2023) (S03E07)

Prakticky zbytečný a naivní díl, tohle jim nežeru. ()

A Wild Ride (2023) (S03E08)

Asi je lepší, že to je poslední sezona. Snaha o wireless Matrix i všechno ostatní je fakt trapné. Poslední dva díly nejhorší z celého seriálu, celou sérii to sráží téměř do odpadu. ()