Rodiny společně čekají na zprávu od doktorů a Ty bude muset na tuhle sezónu změnit plány. Nad sklenkou margarity pak Helen oznámí velkou novinku. (Netflix)

chrispe

Musela jsem si pustit poslední díl první řady, protože v dospělácích jsem se sice celkem orientovala, ale jak tam začali lítat jména těch puberťáků, tak jsem byla nahraná. Kdo je sakra kdo. No... modlitbičkou jsme skončili,  v modlibičkách pokračujeme (a že je jich sakra hodně! A říkám vám, že když začala Helen v té chodbě zpívat,  tak mi obočí vystřelilo až k vlasům... jakože wtf) a taky v hádkách stylem: Jo, ty na mě blbě čumíš?! Dej mi vteřinu, než si rozmyslím, co ti za to vpálím do obličeje! Ale odsejpá to, furt se tam něco děje, díky minizvratům, které si vás v čase toho dílu zaháčkují a je to takový pohodový... (taky to má  obrovskou hromadu věcí, který by se daly vytknout - třeba to, že se většina postav chová, jako by trpěla bipolární poruchou -> Že, Maddie?! - kdyby měl Cal za ušima, tak od té rodiny peláší, jako by mu za patama hořelo - ale vem to čert), takže asi... dobrá práce? Btw: S tou Issacovou mámou to fakt udělali tak průhledně? 3,5* ()