Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu. (Netflix)

tein odpad!

Prehlidka povrchnosti, hlouposti a celkoveho upadku lidske spolecnosti na uplne dno. Pokud toto vyssi mocnosti vidi, tak se divim, ze jeste lidskou rasu nevyhladili. No ono vlastne ani neni proc, protoze s necim takovym spejeme do zahuby rychleji nez by se mohlo zdat.... ()

sh3riff

Jako pointa o osobním rozvoji je dobrá. Samozřejmě tam musí vybrat bandu hňupů aby to mělo smysl. Akorát smutné, že musí vytvořit TV show prostě o vyspělosti, upřímnosti a zodpovědnosti. Mám rád psychologické věci a je fajn vidět jak se z "blbky" stane aspoň trošku inteligentní člověk co se umí za sebe postavit. ()

Borek532 odpad!

Málokdy bývám takhle kritický, ale tohle byla fakt konina na Ntou. Banda retardovaný Alfasamců či co to vlastně je, co je zvyklá mít v posteli každý den jinou ženu, může či psa, se sejde na jednom ostrově, kde můžou mít v posteli jen sami sebe. Celou dobu trpí, je jim v té posteli smutno a snaží se do této postele někoho dostat a do toho jsou jakože vtipní. Jooo, a do toho jsou to Ynfluenceřy, kteří se navzájem předhání v tom, kdo má více sledujícich. A dál už raději pokračovat nebudu, protože už jsem vlastně řekl vše (ne)podstatné. Zpátky k rýsovacimu prknu, pánové, protože toto se hrubě nevyvedlo. ()

somme

Od tý doby jak slyšim, že někdo nezná ani světadíly...bože!!!! Nevěřim, že jsem to dokoukala a ještě byla zvědavá! ()

Blood311

Mám dva pohledy. Na THTH koukám hlavně pro pobavení, na odlehčenou a upřímně, natočený a sestříhaný to mají poutavě. Vždycky mě zajímá kdo s kým nakonec skončí a jak dlouho jim to vlastně potom vydrží (jestli týden nebo měsíc). Čas od času se tam objeví i inteligentní jedinec s background příběhem co zaujme. Takže na koukání fajn.  Co ale fakt nepobírám je hloupost a naivita většiny účinkujících. Oni jdou do pořadu s tím, že je to jiná show plná sexu. Dozví se, že jsou v THTH a z ničeho nic jdou hledat a budovat vztah s někým uvnitř, ten nebo ta jim zlomí srdce, když si po dvou dnech najde někoho jinýho (logicky, když žijí povrchní život). Jestli to není alespoň lehce říznutý manipulací ze strany produkce tak to fakt nechápu. ()