Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu. (Netflix)

jasanka

Kdyby mi někdo před týdnem řekl, že si tuhle show pustím a během pár dní zvládnu obě řady, tak se budu smát. Upřímně, po prvních deseti minutách jsem to chtěla vzdát, ale od druhé epizody jsem prostě musela pokračovat dál a dál. Neskutecně super blbustka na vypnutí mozku. Update po třetí řadě: pořád 4 hvězdičky, jakmile se do toho člověk dostane, tak prostě nejde přestat. Ctvrta rada: trochu klidnejsi rada (nebo uz jsem si za ty tri predchozi zvykla na mnohe), opet 4*, idealni oddychovka. Pata rada: 3*, uz se vsechny vzorce trochu moc opakuji, navic tu nebylo moc vyraznych postav. ()

xxmartinxx

Reality Show, jejíž princip je být tak opulentně hrdě stupidní, jak jen je lidsky možné, a nutno dodat, že to je překvapivě uvolňující a nesmírně vtipné - pořád mi není jasné, jestli je to záměrná parodie, nebo ne. Ale nakonec to je jedno. Jediný problém, proč se čtyřmi hvězdami váhám, je, že to celkem rychle upadá do monotónnosti a stěží to utáhne i ten nízký počet epizod - nicméně ty šíleně bezstarostně obžerské rozjezdy jsou tak vtipné, že nejde odolat. ()

Hismael

Jak asi vypadá casting. Ideální soutěžící musí být nadržení úchylové s IQ tak 80. Musí dobře vypadat na kameře, chovat se extrémně afektovaně, mluvit jen o sexu a neustále zjišťovat, kdo se komu líbí. Pokud hledáte na Netflixu nějakou primitivní zábavu, u které není potřeba nijak přemýšlet, tak tohle bude jedna z těch nejlepších variant. ()

Everyone

Diky mentalni (pod)prumernosti ucinkujich je show opravdova a uprimna, ponevadz sofistikovanejsich her nejsou schopni. Moralizovani stran zdejsich komentaru je zbytecne. I tvurci, vcetne Lany to berou s nadhledem a delaji si z ucinkujicich legraci. Je to zabava, je to sonda, je to boj se zakazanym ovocem, je to popreni bourliveho ja, je to predevsim zmena, vyvoj. ___ Z pohledu nabidky reality show - nadstandardni produkt. ()

Caminzind

Ok, chápu záměr Netflixu, předhodit obecenstvu bandu idiotů, abychom se mohli u každého dílu pořádně vyzvracet, případně se škodolibě zasmát nad lidskou ubohostí. Ale pořád to nemění nic na tom, že se jedná o krystalický odpad!, který možná nabídne pár podnětů k zamyšlení, ovšem na dobu ne delší, než činí stopáž prvního dílu. Tohle nikdy nemůže uspět, námět je slabý, formát okoukaný, obsazení tuctové, komentář rádoby ironický a vůbec celá ta stylizace je tak přepálená, že mám občas problém uvěřit, že nejde do velké míry o účelovou přetvářku. Nehledě na to, že to, jak snadné je před kamerou udělat ze sebe většího blba, než jakým jste, už dávno víme. ()

• Natáčení probíhalo v březnu 2019 v luxusním resortu Casa Tau v Mexiku. (SONY_)
  • Pro Harryho se jedná již o druhé vítězství v reality show. Poprvé vyhrál v australské soutěži Heartbreak Island roku 2018. (Kuzmik)