Blood and Money

• USA Allagash

Jim (Tom Berenger) si pokojne sám žije v zasnežených lesoch na severe v štáte Maine. Pri jednej z ciest nájde tašku peňazí a tým sa ocitá v hľadáčiku zlodejov, ktorí tašku chcú získať späť. Naháňanie v divočine môže začať, ale zločinci ešte netušia, s kým majú tú česť... (dixx)

Mamlas

Asi 90letý hůře pohyblivý dědeček bez obtíží pobije hordu mladých násilníků někde v dupě u polárního kruhu. To není ta největší prdel. Prdel je, že chodí v oblasti, kde nikdo dlouho dříve nebyl, ale chodníčly ve sněhu jsou prochozené a na cestách jsou kolejnice po pneumatikách a všude kolem rozšlapaný sníh. Další prdel je, že ho lumpové občas najdou a on kolísavým a vratkým krokem někam pomaličku odchází, ale nikdo z lumpů ho nesleduje, nedoběhne, ba ani nedojde či nedoleze. Připadlo mi to jako jedna reportáž o Putinovi, který sice moc neumí bruslit, ale profíkům nasázel asi 10 gólů v nějakém svém krutoreálném objednaném matchi. (20%) ()

Lukoboss

Vůbec nevím, kdo je J. Barr, ale tenhle týpek si napsal, zrežíroval a natočil film, ve kterým si dokonce i zahrál. Zní to sice obdivuhodně, ovšem to by to nesměla být taková sračka. Bylo to neskutečně hloupý, nezajímavý, bez napětí a už teď v podstatě nevím, o čem to bylo, nebylo tam nic, co bych si zapamatoval. Takže děkuji, už nikdy víc. ()

bourec

Rejža, kterej jde točit film s takhle starým hercem, kterej má pohybový možnosti takový, jaký je má, musí mít jasnou pedstavu o tom, jak to natočit(viz.Harry Brown).Barr ovšem do toho natáčení šel rovnou z baru, a dopadlo to hrůzně.První půlhodina mě připadá jak nepovedená skrytá kamera s T.B.v nějaký trapný reality show.Pak se stane ta věc,která má odšpuntovat stavidla děje.Jenže natočený je to hrozně.Ta scéna z lesa , kdy se vrací pro nedopalek k mrtvole, sebere prachy, načež se čtyři zloději objevěj na místě během dvou vteřin,aniž by ho viděli.Prostě nepovedený ve všech směrech.20%. ()

Morholt

Tom Berenger se svým křížem pajdá zasněženou krajinou, chrchlá krev a sem tam střelí nějakou vysokou. Když se mu nedopatřením podaří trefit buchtu s taškou plnou peněz, začne mít problém s jejími kumpány. Tak do poloviny se nic neděje a v té druhé musíte absolutně vypnout mozek, aby jste to celé strávili. A i tak je to problém. Hlavní hrdina se chová nelogicky, záporáci jsou absolutně neschopná jelita a scénář ze všeho nejvíc připomíná kari síť. Plusem je příroda i sám Berenger, kterého prostě můžu i v podobné srajdě. 25% a to mírně nadhodnocuji. ()