Tři metry nad nebem

Příběh letní lásky dvou mladých lidí s odlišnými osudy, kteří se do sebe zamilují na italských březích Jadranu. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (28)

Epizoda 1 (2022) (S03E01)

Summer to evidentně rozjíždí, Ali si vyčítá (bůh ví co), Sofi si hraje na krávu, Edo má tajemství a Dariovi je naznačeno, že je načase dospět. Blue se začíná nebezpečně podobat Summer... snese divák Summer na druhou?! Tak uvidíme, co nám třetí série přinese. ()

Epizoda 2 (2022) (S03E02)

Dej poklidně plyne dál. Partneři se opět prostřídávají a vše je sluncem zalité. ;) ()

Epizoda 3 (2022) (S03E03)

Blue mi leze na nervy. :D Ale a jeho špatný svědomí... člověk má chuť jen protočit oči. ()

Epizoda 4 (2022) (S03E04)

Je více než jasný,  že se nám budou škatulata zase hejbat.  Ok, recyklujeme. Ale chce to aspoň malou přidanou hodnotu. ()

Epizoda 5 (2022) (S03E05)

Spíš nemastný neslaný. Summer a Ali jsou zase na začátku. Teda možná. Ostatní kolem nějak povlávají a zavírají oči před zjevným. Lolině lince na cestě k uzdravení/závodění vůbec nevěřím. ()

Epizoda 6 (2022) (S03E06)

Věř a víra tvá tě uzdraví, což? Každopádně asi musíte být taloš, abyste se vyznali ve všech těch vzplanutích a následných ochladnutích. Jakoby ti motýli v břiše vždy přebili to ostatní. ()

Epizoda 7 (2022) (S03E07)

Předposlední díl... dramata nedramaticky eskalují a nejzajímavější (i když pořád děsně průhledný) bylo u Sofi. ()

Epizoda 8 (2022) (S03E08)

Fajn zakončení. Pro někoho sladší, pro jiného trochu hořký. Člověk by neřekl, že je to poslední řada. ()