Jen navštívi Blonskeho, spoznáva priateľov a dostáva sa do súladu so svojou vnútornou She-Hulk. (Disney+)

kenkaku odpad!

Filmfanouch opět vynechal léky, takže jsme se dočkali další slohové práce, glorifikace hromady králičich bobků a nečekaného šoku/zjištění, že si plete Deadpoola a Daredevila :D. No ale zpět k Sulk. Začínáme Disneho představou, jak žena které táhne na 40 randí (jako náctka, pokud někdo už od začátku přetáčí), pak se dostáváme k zcela zbytečné vycpávce s Blonskym a jeho “projektem”… no a to je vlastně vše. DD zase PRD. ()

PanTumnus

Asi nechápu, v čem je tento sitcom hroší, než jiné Marvel produkty. She-Hulk je příjemná podívaná, nenáročná, oddechová... Jen je dobře ztotožnitelná postava, jejíž problémy jsou zakořeněny ve všedních, každodenních věcech. A na to abych se bavil, se to opravdu nemusí pořád rubat a tenhle díl, s partičkou super týpků, co se snaží překonat své vlastní nedostatky, byl zkrátka subjektivně přímený. She-Hulk zde, i jinde, si jako dílo nezaslouží tolik kritiky. Marvel není jen značka pro jednu skupinu. Tvůrci mají právo cílit i na ''ženské'' publikum a pro gatekeepování, by ve fanoškovském prostoru opravdu neměl existovat prostor. Ne  vždy všechen obsah z jedné frančízy bude pro vás, zvykněte si. ()

Nevka

Po třech dílech konečně zase příjemná epizoda. "Záporná" linka je sice nudná až k uzoufání, ale jinak se znovu povedlo najet na pohodovou atmosféru z úvodu série. Partička z resortu je fajn (dokonce má i svého Lidl Ibru) a jsem rád, že se ten strmý pád kvality podařilo alespoň na další týden zastavit. ()

Sany33

Príbeh: Jen je nútená ísť pozrieť svojho starého klienta lebo sa mi pokazil monitorovací náramok. Spoznáva sa s partiou super hrdinov, ktorý majú nijaký problém a tak sa dostáva na anonymné sedenie aby spoznala svoju vnútornú silu Prevedenie: Opäť kopa balastu a nikam to nesmeruje. Vždy na konci časti sa akože bu-bu-bu stane niečo zaujímavé ale je to akurát trápne. Dávam jednu hviezdu za tú partičku úchylákov. 17% ()

dO_od

// Není nad to, když banda třicátníků na filmové databázi brečí kvůli tomu, že jednou někdo taky natočil komiksovou oddechovku pro ženský a ne pro ně. Jaká drzost odpočinout si se She-Hulk, která řeší úplně normální nesuperhrdinský věci, má holčičí rivality, trapné kolegy, naplňující práci a ten šílenej MCU svět kolem je tam jen coby pozadí. Ale ne, zoufalci tady budou házet odpady seriálu, který se od prvních vteřin nebere vážně, který konstantně jde proti veškerým očekáváním, a který se nestydí za to být jiný. Grow the fuck up a běžte si to porovnat s hrůzami typu Batwoman, to teprve budete čumět. Anyway, po minulé kýčovitější svatební epizodě přichází další uzavřená vztahovka, která se tentokrát celá soustředí jen na Jen. Tatiana je přitom opět cute, zápletka s telefonem vtipně trefná, man-gang nečekaně sympatický a celých třicet minut mi neslezl úsměv z tváře. Úplně pohodových 7/10. Ať vám z toho třeba rupne cévka. ()