Novým klientom She-Hulk je Wong, ktorý žaluje kúzelníka za neoprávnené použitie mystických umení. (Disney+)

kenkaku

Tak tohle už je zlé… epizody mají sotva půl hodiny a POLOVINU času řešíme on-line seznamku pro Ona-Hulk? Vrchol debility. A ta druhá je trapnost nade vše (těch pár minut a hromada náznaků na zajímavý děj to nezachrání). Opět díky za Wonga co hraje Wonga a ta ”mluvící koza” určitě nebude to co jsme viděli v Thorovi ()

johnsnow

Čím ďalej to sledujem tým viac si hovorím, že to síce je najhorší seriál MCU ALE vôbec to nie je také extra prúserové.  Jasné efekty, humor a búranie steny stoja za anál, ale právničina je tu dobrá a dokonca v tomto diely aj tá superhrdinská akcia s tými mutabazmekmi nebola zlá. Potitulkovka oproti minulej stále nič extra, ale 1000-krát znesitelnejšia. ()

nojen

Na to, že už jsme téměř v polovině seriálu se ještě nic pořádně nestalo. Seriál měl být o She-Hulk a zaujmout diváka titulní postavou, bohužel se to moc nepovedlo a tvůrci si toho jsou moc dobře vědomi, protože skrz Jennifer divákovi na rovinu v této epizodě řeknou, že moc dobře vědí proč se každý týden ještě někdo pořád dívá a tím důvodem není She-Hulk, ale Wong. ()

Sany33

Príbeh: Wong potrebuje právnicku pomoc. Niekto jeho učenie zneužíva na chabé kúzelnícke triky a ohrozuje tým celistvosť vesmíru ako ho poznáme. Prevedenie: Konečne som sa celkom bavil. Za krátku stopáž sa konečne príbeh prestáva brať vážne a stavia na humor. Či už z nevydareným rande alebo s Wongovým kúzelníckym číslom. Viac takýchto častí a možno zlepím palicu, ktorú som nad týmto seriálom zalomil. 47% ()

tomik99

Asi si dokážu představit určitou skupinu diváků, kterým se to bude líbit. Z toho, co jsem zatím viděl, se jednoznačně jedná o nejlepší epizodu. Epizodní příběh na třicet minut, který měl začátek a konec, přinesl nějaké poučení, poselství a trošku nás uvedl, že právničina je u většiny superhrdinů naprosto neošetřená a neuchopitelná. Vlastně bych proti tomu nic neměl, jen mě to extra nebaví a nutím se do toho. Ale jak říkám, asi nejsem cílovka, to ale neznamená, že se to nemůže líbit ostatním. ()

• Epizoda obsahuje bonusovou scénu uprostřed závěrečných titulků. (LUKICKK)
  • Postava Madisynn (Patty Guggenheim) se stala tak populární, že si na internetu okamžitě získala četné skupiny fanoušků. (NiWi)