Spisovatelka se nachází v tvůrčí a manželské krizi. Pomoc a oporu nachází u tří nejlepších kamarádek. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (28)

Valeria (2020)

Valeria má šíleně pomalý a za mě opravdu nudný začátek. Asi nejsympatičtější a nejzajímavější (i když pořád velmi stereotypní) postava pro mě byla Lola. K Valerii jsem si nenašla cestu, nechápala jsem ji a byla mi fakt protivná. Zbylé dvě kamarádky mi přišly spíš upozaděné, ale u Nerei se to v posledních dílech docela zvrátilo. Carmen měla hodně nudnou linku. /// 24.1.2022 Druhá řada mi sedla,  když se vracíte ke starým známým,  je to jednodušší. /// 3.6.2023 Štěstíčko se obrací a vypadá to, že holky našly svůj happy end. I tak chci další řadu! ()

Season 1 (2020) (S01)

3.5.2021 První série má šíleně pomalý a za mě opravdu nudný začátek. Asi nejsympatičtější a nejzajímavější (i když pořád velmi stereotypní) postava pro mě byla Lola. K Valerii jsem si nenašla cestu, nechápala jsem ji a byla mi fakt protivná. Zbylé dvě kamarádky mi přišly dost upozaděné, ale u Nerei se to v posledních dílech docela zvrátilo. Carmen měla hodně nudnou linku. ()

Podvodnice (2020) (S01E01)

První díl v sobě nemá vůbec žádný náboj a nenabízí ani charismatické postavy. Za mě zatím celkem velké zklamání. ()

Znamení (2020) (S01E02)

I po druhém dílu mi stále uniká, co tím vším chce básník říct, co má nalákat, na co se mám jako divák těšit. Prozatímní děj bych možná brala, kdyby to byla první třetina filmu a ne dva třičtvrtě hodiny trvající díly. Navíc seriál se sice jmenuje Valeria, ale tu trochu klišovité zajímavosti si pro sebe krade Lola. 2,5* Je to nudaaaa. ()

Aljaška (2020) (S01E03)

A nuda bolestně pomalu pokračuje dál. A tak jako jediné pozitivum vidím tu písničku, která díl provází. ()

Rybníček (2020) (S01E04)

Konečně se tam něco trochu děje, i když je to jen Lolino zlomené srdce (ego?) nebo Nereino "vyloupnutí". Val mě štve, přijde mi trochu ubohá. Nikdo nemůže za to, že se zamiluje, ale svoje činy ovlivnit může. Oba s Victorem mají kachní žaludky. ()

Pan Žampión (2020) (S01E05)

Máti na ránu, fakt. Popravdě jsem do tohoto dílu doufala, že má Adri šanci, ale ta se nejspíš rozplynula jako pára nad hrncem. Tak doufám, že k němu začne být manželka aspoň upřímná. Konečně to chytlo trochu tempo a nějaký děj. ()

Ve sprše (2020) (S01E06)

Bože, ty Véčka jsou fakt šašci. Spolu i každý zvlášť. ()

Balík (2020) (S01E07)

A já už se začala bát, že Véčka začnou být zajímavý. Lola možná je hrubá, ale aspoň říká pravdu. A potřebovala by kamarádku, která nemyslí frndou. ()

Tři tečky (2020) (S01E08)

Když za vás špinavou práci odvede někdo jinej. Vhledy do minulosti nebyl špatný nápad, ale možná by zapůsobily víc, kdybych ve Valeriiných smutných pohledech viděla víc, než jen sebelítost. Skončilo to hodně otevřeně, předpokládám, že bude další řada. ()

Season 2 (2021) (S02)

I když je druhá série prakticky o tom samým jak první - Valeria a její trable s knihou, penězi, ex a Véčkem; Lola a Sergio, i tu máti okrajově; Carmen, práce a Borja; Nerea, samostatnost a holky - bavilo mě to o dost víc jak první řada. Madrid (hlavně noční), móda, soundtrack. Palec hore. Těším se na třetí řadu! ()

Neutíkej (2021) (S02E01)

Tak jsme všechny problémy světa ve výtahu vyřešili a co dál. Ne fakt... fandíte někdo Véčkám? Já jsem mrcha, já ne. Jediným světýlkem je pro mě Lola a kulisy Madridu. Ty jsou skvělý. ()

Když nevíš, co dělat, piš (2021) (S02E02)

Jo jo, dvě rozdílná setkání. Vidím to jako jasný signál, že Adri už je definitivně pasé. Ve finále je to dobře.  Ale v čem se teď bude milá Val vrtat,  to fakt nevím. Snad nebude velké téma ten kroužek. Carmen klasicky jak slon v porcelánu.  A Lola snad utíká, a jen ať zdrhá vstříc lepším zítřkům. ()

Kniha není jen kniha (2021) (S02E03)

Škatulata, hejbejte se. Véčko to řekla Véčku pěkně. I když to od ní fakt bylo srabský. V druhé půlce jsem se už začala trochu nudit. Je to vlastně pořád dokola jak kolovrátek. 2,5* ()

Exponovaná (2021) (S02E04)

V této řadě zatím nejlepší díl. ()

Zhroucení (2021) (S02E05)

Val se chová jako hodně z nás. Nechává problémy a to nepříjemný vyhnít a doufá, že nějak samy od sebe vysublimují. Mimochodem skvělý začátek. ()

Omeletová výzva (2021) (S02E06)

Borja a jeho máma jsou noční můrou ne jedné ženy! A to pomalé blížení Vánoc se mi líbí. :D ()

Záblesky (2021) (S02E07)

Loučení se povedlo. ()

Odraz (2021) (S02E08)

Super zakončení. Kde je další řada?? Bruno nám tam asi udělá hezký fičák. Netradiční vyprávění, Vánoce, u rozhovoru s číšníkem jsem se pobavila, co víc si přát? ()

Season 3 (2023) (S03)

Kde je 4. řada!? Už tu měla bejt! ()