Spisovatelka se nachází v tvůrčí a manželské krizi. Pomoc a oporu nachází u tří nejlepších kamarádek. (Netflix)

Jolinar

Netflix myslí i na třicátníky! Milostné, pracovní i rodinné eskapády čtyř hlavních hrdinek jsou celkem fajn, ale musí vám být jejich nátury sympatické.. Já s tím měla trochu problém, ale prostředí Madridu, erotické scény a španělština jsou hodně osvěžující, takže lepší průměr a jako oddechovku na pár večerů doporučuji. ()

JenYu

Viděna 1. série: Hodně mi to připomínalo Sex ve městě (čtyři kamarádky a španělská metropole jako další postava). Na můj vkus až příliš lechtivých scén (to už se dnes nedá natočit moderní příběh bez přemíry sexu?). Sympatická hlavní hrdinka (i když v závěrečných epizodách sympatie poněkud opadly). Nesympatický Victor. Bavila mě výprava a Carmeniny outfity. Jo a vlastně ještě hudba. A pak taky neokoukané evropské prostředí. Řekla bych, že lepší než Emily in Paris. *** 19. 5. 2023 Viděna 2. série: Dlouho jsem druhou sérii odkládala, protože jsem neměla náladu na to, co se odehrávalo v té první. Musím však říct, že druhá řada se hodně povedla!! Opět budu muset hodnotit jednotlivé série separátně. Nadchla mě španělská sytá barevnost a energická ale i melodramatická hudba. Holky (ale vlastně i mužské postavy) sympatičtější a snesitelnější. Nesmírně mě bavila nápaditost, kterou člověk aby v mainstreamových projektech pohledal (např. scéna Money money money, animace, násobné scény). A pak Madrid, který si udržel místo páté hlavní postavy. S tímhle vším se ty klišé, rozchody a návraty ke stejným mužům a kopírování Sexu ve městě daly snést relativně dobře :) P.S. Nejvíc mě baví Carmen. A móda (samozřejmě:). **** ()

anjan

Přemýšlím, zda vyjde ještě další (4.) série a doufám, že ano. Pokud existuje realisticky zpracovaná vztahová oddechovka na Netflixu, tak je to právě Valeria. Ve všech třech sériích seriálu se mísí rozchody, zamilovanost, vášeň, závazky, rodinné radosti i strasti, vztah k práci a tak nějak vše, co k tomu životu patří. Postavy jsou pestré, jejich emoce a prožívání jsou velmi reálně zpracované a navíc je to celé ještě vtipné. Moc se mi líbí, že seriál je vystaven na čtyřech ženách, které jsou úplně jiné, ale vlastně se radují i pláčou kvůli podobným věcem. Narozdíl od jiných seriálů je tento s každou další sérií lepší a "dospělejší". ()

chrispe

Valeria má šíleně pomalý a za mě opravdu nudný začátek. Asi nejsympatičtější a nejzajímavější (i když pořád velmi stereotypní) postava pro mě byla Lola. K Valerii jsem si nenašla cestu, nechápala jsem ji a byla mi fakt protivná. Zbylé dvě kamarádky mi přišly spíš upozaděné, ale u Nerei se to v posledních dílech docela zvrátilo. Carmen měla hodně nudnou linku. /// 24.1.2022 Druhá řada mi sedla,  když se vracíte ke starým známým,  je to jednodušší. /// 3.6.2023 Štěstíčko se obrací a vypadá to, že holky našly svůj happy end. I tak chci další řadu! ()

b.dragonfly

Pro oči Maxiho Iglesiase se vyplatí tento seriál shlédnout a myslím, že hlavně dámské publikum nebude zklamané. Milostné eskapády čtyř kamarádek (u kterých se občas zasmějete a občas se v tom sami poznáte) dokážou pobavit, přinejhorším vás ubezpečí, že v každém vztahu, ať už dřív nebo později, to jde nahoru i dolů. 75% za sympatickou Dianu Gomez a neskutečně sexy Iglesiase. ()