Rýchlokorčuliarka skríži cestu s bohom ľadového hokeja ich školy. Napriek tomu, že začali zlou nohou, vydajú sa na cestu za svojimi snami. Li Yu Bing je plachý, tichý chlapec na základnej škole. Sníva o tom, že sa stane profesionálnym hokejistom a je obdarený obrovským talentom. Nemôže však vystáť svoju spolužiačku, hlasnú a drsnú Tang Xue, ktorá ho napriek spoločnej láske ku klzisku šikanuje a znevažuje. Keď vyrastú, nečakane sa stretnú na univerzite, kde sa ich osudy uberali veľmi odlišnými cestami. Li Yu Bing je teraz najslávnejším hráčom ľadového hokeja na univerzite, zatiaľ čo Tang Xueho sny stať sa profesionálnou rýchlokorčuliarkou sa začínajú rúcať. Li Yu Bing spočiatku vidí opätovné stretnutie ako príležitosť pomstiť sa dievčaťu, ktoré z jeho čias na základnej škole urobilo nočnú moru. Využije svoju vplyvnú pozíciu na univerzite na získanie Tang Xue ako svojej asistentky v nádeji, že ju potrápi. Ale veci nejdú celkom podľa plánu. Postupne si Li Yu Bing všimne, že Tang Xue nie je až taká zlá, a chápe, že v skutočnosti môže byť skvelým zdrojom inšpirácie pre jeho vlastné športové sny. Na oplátku jej pomáha znova sa zamilovať do športu, ktorého sa už chystala vzdať. Ich novo nájdená harmónia na ľade však nebude bezproblémová, najmä keď sa dvojica musí potýkať s nesúhlasnými rodičmi a láskou. Táto dráma bola nakrútená podľa románu autora Jiu Xiao Qi. (EsterH)

EsterH

Pekná téma zo športového prostredia - krasokorčuliar, hokej a rýchlokorčuľovanie. Prvé diely sa mi veľmi páčili, lebo tam bolo napätie medzi hokejistom a jeho asistentkou. Postupne už išlo len o všelijaké nedorozumenia a zranenia a veľmi sa to naťahovalo. Potvrdila som si, že Kórejci mi sedia viac, ale ako oddychovka to bolo celkom fajn. Ak si odpustíte 2 minúty titulkov na začiatku a 3 na konci, ušetríte 200 minút :) ()