Post-apokalyptický detektivní crazy dokument, který nemá ve světě "obdoby". Během jediné noci zmizelo z prosperujícího města na okraji Pustiny 492 obyvatel z 500. O deset let později na místo přijíždějí dokumentaristé a snaží se vypátrat co se tenkrát stalo. Rozjedou tak nebezpečnou partii, která zasahuje do nejvyšších politických kruhů, otevírá staré rány a hlavně roztáčí spirálu nekonečné lidské blbosti... Šesti dílný mini seriál z produkce satirického pořadu Mezi půlky má za úkol nepobavit jen jednoho diváka - toho mainstreamového! (Whipper)

UncleMorty

To je tak když se s bandou stejně ujetejch kámošů vydáte do bejvalý protiraketový základny kousek za Prahou, kterou za ty léta banda ještě víc ujetejch šílenců předělala na oázu drsnýho PostApokalyptickýho světa. Je úplně jedno že všichni kolemjdoucí na vás civí jak na totální retardy, protože vy si prostě užíváte atmosféru společně s lidma na stejný vlně a díky tomu vás pak napadne udělat tuhle krátkou šílenost. Malé PostApo je malé možná jen svoji délkou, ale originalitou a zpracováním by se klidně mohlo označit jako hodně velký a podařený projekt. Takže koukej zavřít hubu ty steampunkere a koukej dát pět hvězd!!! ()

Karmin

Zatím nejlepší v ČR vzniklý postapokalyptický počin, jaký jsem kdy viděl a to se počítám za fanouška žánru. Je to sice taková blbůstka, sprostá jak Ostravák, ale zároveň je to ohňostroj originálních nápadů, perfektně využívající prostor bratronické základny a co je na tom nejlepší - ti herci umí skutečně hrát, i když každý musí obsadit vícero rolí. ()

jirkahorn

Skvělé, za málo peněz hodně muziky. Rozhodně jsem neváhal po prvních dvou dílech z Youtube a těch 67 Kč (tedy dle aktuálního přepočtového kurzu 3 dolary) za stažení celé série rád dal. Trochu doufám, že ty drobné nebudou pro mnoho lidí překážkou, protože by mě opravdu zajímalo, jak by vypadal v tomhle duchu celý film. Držím palce tvůrcům, aby mi mohli nabídnou ještě lepší zábavu. ()