Scenár:
Wolf Rüdiger Kuhl, Paul Grün, Georg Marioth, Matthias Herbert, Peter Balke, Ulrich Hipler (viac)Hudba:
Rainer OleakHrajú:
Wolfgang Bathke, Wolfgang Krewe, Michael Fitz, Mariella Ahrens, Götz Schubert, Nicolas Wackerbarth, Klaus Schindler, Georg Prokop, Anne Cathrin Buhtz, Gerhard Gutberlet, Andrea Brunetti (viac)Epizódy(14)
-
Aus dem Leben gerissen (S13E01)
-
Ein fast perfekter Mord (S13E02)
-
Totgeschwiegen (S13E03)
-
Zerbrochenes Eis (S13E04)
-
Bittere Schokolade (S13E05)
-
Videobeweis (S13E06)
-
Hilflos (S13E07)
-
Das Spiel ist aus (S13E08)
-
Ein kurzes Leben (S13E09)
-
Missbrauch (S13E10)
-
Falsches Spiel (S13E11)
-
Die letzte Stunde (S13E12)
-
Tod im Kindergarten (S13E13)
-
Fluchtversuch (S13E14)
Hrajú
Wolfgang Bathke
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Cirkus Humberto (1988) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Wolfgang Krewe
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Michael Fitz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Mariella Ahrens
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Götz Schubert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Nicolas Wackerbarth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Klaus Schindler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Georg Prokop
Najlepšie seriály:
Komisár Rex (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Anne Cathrin Buhtz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gerhard Gutberlet
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Andrea Brunetti
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Norbert Ghafouri
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Robert Lohr
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Puma (2000) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Arnim Beutel
Najlepšie seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Helmut Berger
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Steffen Groth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Nikolaus Benda
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Udo Schenk
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Max Florian Hoppe
Nemecko
Najlepšie seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Heidrun Gärtner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)