Mestečko South Park - Season 22 (2018) (séria)

Přehlídka kol (S22E10)

(epizóda)
  • USA Bike Parade

Kenny nechá kluky ve štychu při přehlídce kol, aby projevil solidaritu se stávkujícími zaměstnanci Amazonu. Cartman vymyslí plán, jak celou akci zrušit. (Netflix)

Frajer42

Tak (feťácký) dojezd série úplně nenavázal na luxusní rozjezd, kdy pode mnou ze smíchu pravidelně vznikala loužička. Koukám, že i ostatní spolukomentátoři si říkají něco v tom smyslu, že to bylo OK, ale žížalka se z toho nepostavila. I když tomu nerozumí tolik jako já, tak se znovu shodneme. Tahle zápletka s Amazonem určitě nebyla tím nejlepším, co série přinesla, ale i tak musím tvůrcům poděkovat za to, že se v USA stále najde někdo, kdo ještě nepřišel o rozum. Celkově byla série opravdu velmi povedená (hned 2x plný počet, a to ho dávám hodně zřídka) a moc se těším na další, která by dle hlasu lidu měla být ještě lepší. Vynikající satira na upadající společnost, která svojí stále stoupající retardací a debilismem poskytuje hodně prostoru při výběru témat. ()

• Scéna, v ktorej Tegridy Farms poskytuje rozvoz domov cez aplikáciu, odkazuje na firmy, ktoré donášajú marihuanu domov cez aplikáciu, ktorých rozmach započal v čase vysielania epizódy. (Real Tom Hardy)
  • Kevin Mephesto sa objavuje v starom dizajne, aj keď už dostal v neskorších epizódach redizajn. (Real Tom Hardy)
  • Scéna, v ktorej Jeff Bezos odchádza z mesta preto, lebo všetci začali nakupovať od Randyho, je odkazom na skutočnosť, kedy je jeden kapitalistický priemysel zvyčajne porazený len iným kapitalistickým priemyslom. (Real Tom Hardy)