JamesSi

Za mě po posledních Post-Covid speciálech docela trefa vedle. Přirovnání pyžam a respirátorů je prostě nesmyslné a nefunkční. Nakonec, co vlastně tvůrci řeknou je to, že obě strany jsou tak trochu špatné a nazývají se navzájem nacisty. Další poselstvím je to, že je dobré občas uznat chybu (což je podle mě jasný odkaz na Doktora Fauchiho a jeho výroky o tom, že se masky nemají nosit ze začátku pandemie, protože chtěl, aby je dostali zdravotníci). Nakonec to prostě vyšumí do prázdna a neřekne to o nic víc než "both sides - bad". Navíc mi to přišlo docela nudné oproti dílům i třeba z 23. řady. Doufám, že další díly budou lepší. Přišlo mi, že do speciálů byla dána větší práce. ()

snebka

Podle toho co jsem měl možnost vidět hodně polarizující epizoda. K mým nejoblíbenějším dílům premiéra 25. sezóny určitě patřit nebude, na druhou stranu si nemyslím, že by šlo o jeden z nejhorších dílů série, jak už jsem se někde dočetl. Trey a spol se pokusili skloubit do sebe něco z klasických epizod - děti jsou děti, s moderním pojetím South Parku. Bohužel se to povedlo jen z poloviny. Přestože gang čtvrťáků hrál jednu z hlavních rolí mnoho hlavních postav jako Stan, Kyle a zejména Kenny měli v celém ději takřka nulovou roli a doufám, že budou do zápletek příštích epizod zapojeni daleko více. Alespoň jsme viděli trochu více Wendy, která byla v posledních letech víceméně vedlejší postavou. Zklamáním je závěr, který vyšel tak trochu do prázdna. Doufám tedy, že nás čeká pět lepších epizod, a že se i nadále bude většina děje točit okolo čtvrťáků a nikoliv farmy Tegridy a Randyho Marshe. 70/100 **** ()